|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 6 głosów | średnia głosów: 6
1938 , Bieszczady-Gorgany, placówka Straży Granicznej na Przełęczy Wyszkowskiej.Skomentuj zdjęcie
|
21 pobrań 5210 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Wiesław Smyk Obiekty widoczne na zdjęciu Wyszków - Torun - polsko-czechosłowackie przejście graniczne więcej zdjęć (2) Zbudowano: 1927 Zlikwidowano: 1939 Przejście graniczne z odprawą celną i paszportową Od marca 1939 r. jako polsko-węgierskie przejście graniczne. |