starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 5.41

Kresy woj. dolnośląskie powiat lubański Świeradów-Zdrój Centrum ul. Zakopiańska Restauracja "Tyrolska Chata" Wnętrza

14 lipca 2015 , Wnętrze ,,Chaty Tyrolskiej".

Skomentuj zdjęcie
piotr brzezina
+1 głosów:1
Coś przesadziłeś z wymiarami, zmniejsz do regulaminowych.
2015-07-23 21:13:45 (10 lat temu)
Zdaje się skończył mi się limit i na podmianę też. Drodzy Admini - możecie zwiększyć mi limit ?
2015-07-23 21:37:20 (10 lat temu)
do YouPiter: Ustawiłem na 100.
2015-07-23 21:39:32 (10 lat temu)
do Rado-NDM: Piękne DZIĘKI. Już poprawiam, co spaprałem :)
2015-07-23 21:40:37 (10 lat temu)
do YouPiter: Poprawiłem te trzy fotki :)
2015-07-23 21:49:00 (10 lat temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do YouPiter: Zauważyłem zmianę wymiarów. Po powiększeniu zaraz inaczej się ogląda zdjęcie.
2015-07-23 21:51:39 (10 lat temu)
do piotr brzezina : No cóż, nie wszystko obrobiłem do ,,dobrych" rozmiarów, a chciałem pokazać jak najwięcej. Zauważyłem, że trochę rozbudowałem i obiekty i nowe fotki ze Świeradowa :)
2015-07-23 21:55:03 (10 lat temu)
do YouPiter: To super, ale zdjęcia tak bardzo nie rozbudowuj bo mi wychodzą poza monitor (laptop) Pozdrawiam i powodzenia.
2015-07-23 21:59:19 (10 lat temu)
do piotr brzezina : Jak to "zdjęcia wychodzą poza monitor" ja mam w tej sekundzie 14 cali i nic mi nie wyłazi.. na telefonie, bodajże 7 cali.. też mi nie wyłazi...
2015-07-23 22:07:12 (10 lat temu)
do piotr brzezina : Raczej trzymam się norm wymiarowych, nie powiększam tych małych. Po prostu nie zmniejszyłem tych ,,wielkich" i dodałem nieco hurtowo. Pod hasłem -rozbudowanie- miałem na myśli nowe obiekty tudzież fotki do obiektów :)
2015-07-23 22:07:14 (10 lat temu)
do esski : Już poprawiłem :) Działam błyskawicznie i cenię sobie porady koleżeńskie. Coś jednak czasami pójdzie z automatu i ,,za duże" się wgra. I`m sorry :)
2015-07-23 22:09:42 (10 lat temu)
do YouPiter: Ej tam. spoko..... ja tylko się przedpiśćcy zapytałem... gdzie co i komu wyłazI? Używam sobie na codzień wszelkiej maści monitorów. od +/-7 do +20 cali. i na żadnym z nich nic mi nie wyłazi...
2015-07-23 22:14:19 (10 lat temu)
do esski : Też nie lubię kolosów po kliknięciu na ,,większe". Mój imiennik miał rację :)
2015-07-23 22:21:21 (10 lat temu)
do YouPiter: To oglądaj bez klikania :) po to jest skrypt aby wcisnął każde duże zdjęcie w najmniejszy monitor
2015-07-23 22:22:55 (10 lat temu)
do esski : Tak, tylko LG to nie mój lichej jakości fotopstryk - fotoshot. Staram się jak najlepiej oddać to co widziałem i tak to uwieczniłem. Na szczęście TU nie ma rygorów jak na hydralu. Zabrałem jednak dwa możliwe pstryki, LG - z przewagą słuchania muzyki, to wiele daje w dalszych trasach np. na Polanę Izerską :)
2015-07-23 22:32:15 (10 lat temu)
do YouPiter: No to po kiego grzyba jechać za miasto i tylko za pomocą bele jakiego szkiełka w aparacie służącym do rozmów telefonicznych obrazy zapisywać? Weź waść następnym razem coś co wyszło z bele fabryki jako aparat fotograficzny. Przecież to nie aż tak wiele waży ani też wiele miejsca nie zajmuje w kieszeni :)
2015-07-23 22:36:41 (10 lat temu)
do esski : Nie wyjechałem ,,za miasto" at hok. Wyjechałem odpocząć, dać sobie kolejny raz do głowy, że cel uświęca środki. Veni Vidi Vici, a jeśli już zdobyte, to sfocone też. Napisałem, że wziąłem dwa pstryki, ale wybrałem ten funkcjonalny. Mam wrażenie, że trochę mi tu zalatuje hydralem, czyli wyścigiem zbrojeń. Jeśli oceny wykażą niezadowolenie ze strony użytkowników, proszę uprzejmie, wykasuję swoje pstryki, ale proszę też o te zastępcze najwyższej klasy, póki co moje będzie (piszę przez skromność) na stronie górą. Nie chcę sadzić gromów na stronie, TAM mnie już nie chcą, tu jeszcze tak, wybieram same dobre, a nie co leci. Widziałem gorsze fotki, ale no cóż - NA BEZRYBIU, I RAK - RYBA :)
2015-07-23 22:51:34 (10 lat temu)
do Rado-NDM: Nie mogę dalej nic dodać tego samego dnia. Ktoś mi ten przywilej zabrał, czy się nie wgrał, jak trzeba ?
2015-07-23 23:03:38 (10 lat temu)
do YouPiter: To nie przez to nie możesz, tylko jakiś czas temu,... z miesiąc.. może dwa miesiące temu był sobe jakiś reset... wszystkim dało limit bodajże 30 zdjęć... kto tego nie ruszał ten ma dalej taki limit...
2015-07-23 23:07:15 (10 lat temu)
do esski : Rado - NDM zwiększył mi przed momentem ( 21.39 PM ) limit. Ja nie dodaję cyklicznie, tylko, jak mnie ,,cuś weźmie". Trochę bym jeszcze dodał ku uciesze gawiedzi :) a za trzy kwadranse, nie wiem kiedy dodam. Złote gody moich rodziców - ot co mi jutrzejszy dzień interesujuje !!! I jutro znów to samo - po trzydziestu fotach - szlaban PUUUUUUCH w łepetynkę :)))))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2015-07-23 23:14:21 (10 lat temu)
do YouPiter: Ooooo właśnie esski, Ty jako Admin na hydralu Sporo możesz, może i limit zdjęć mi wydłużyć pomożesz ???
2015-07-23 23:21:41 (10 lat temu)
do YouPiter: Na hydralu mnie nie ma ... a tu.. zerkałęm... nie jestem w stanie odnaleźć twojego limitu.
2015-07-23 23:26:54 (10 lat temu)
do YouPiter: Może musisz się wylogować i zalogować ponownie bo na pewno Ci zwiększyłem do 100 zdjęć dziennie.
2015-07-23 23:40:18 (10 lat temu)
do Rado-NDM: Tak czy siak, logowanie, resetowanie nie pomogły, zajrzę niebawem :)
2015-07-24 00:37:50 (10 lat temu)
do esski : Mnie też nie ma, PAN GRABKOWSKI też u NAS częściej niż u nich. DOBRA NASZA :))))
2015-07-24 00:39:59 (10 lat temu)
do esski : To był tylko żart z tym wyłażeniem po za monitor
2015-07-24 14:18:05 (10 lat temu)
do YouPiter: A to dziwne bo faktycznie masz limit 100 zdjęć - przelogowanie powinno pomagać po zmianie uprawnień.
2015-07-24 20:15:17 (10 lat temu)
YouPiter
Na stronie od 2010 wrzesień
15 lat 8 miesięcy 28 dni
Dodane: 23 lipca 2015, godz. 21:08:16
Autor zdjęcia: YouPiter
Rozmiar: 1500px x 844px
Aparat: LG-D405
1 pobranie
1017 odsłon
5.41 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia YouPiter
Obiekty widoczne na zdjęciu
Wnętrza
więcej zdjęć (3)
Restauracja "Tyrolska Chata"
więcej zdjęć (7)
ul. Zakopiańska
więcej zdjęć (63)
Dawniej: Hermsdorfer Straße