starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 1 głos | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Kavikvs
 
W lewym dolnym rogu widać kółko od wyrzutni "Pupchen". Nie słyszałem jeszcze, by w powstaniu użyto tego sprzętu. Może do przebijania ścian?
2009-10-04 22:12:30 (16 lat temu)
Jeśli to w Warszawie, to tak zacny gmach powinien już być dawno zidentyfikowany.
2019-06-24 22:10:42 (7 lat temu)
do esski : Ktoś, gdzieś kiedyś wspominał chyba o Grodnie ale nie pamiętam by ktoś ustalił konkretną lokalizację.
2019-06-24 22:32:24 (7 lat temu)
esski
+1 głosów:1
do El_Jot: Wrzucę do Polska NN,
2019-06-24 22:36:16 (7 lat temu)
ylooC
+1 głosów:1
do esski : Bo to jest Grodno - dzisiejsze zakłady tytoniowe
2023-08-01 16:41:42 (2 lata temu)
ylooC
+1 głosów:1
do ylooC: Dodałem właściwą ulicę, i obiekt - i dopisałem to zdjęcie
2023-08-01 21:02:17 (2 lata temu)
fck
Na stronie od 2008 październik
17 lat 8 miesięcy 2 dni
Dodane: 14 września 2009, godz. 22:02:57
Rozmiar: 596px x 900px
9 pobrań
28322 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia fck
Obiekty widoczne na zdjęciu
ul. Орджоникидзе
więcej zdjęć (8)
Dawniej: Trębacka