|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 1 głos | średnia głosów: 6
1944 , Grodno - Zakłady tytoniowe "Nieman" |
W lewym dolnym rogu widać kółko od wyrzutni "Pupchen". Nie słyszałem jeszcze, by w powstaniu użyto tego sprzętu. Może do przebijania ścian? 2009-10-04 22:12:30 (16 lat temu)
Jeśli to w Warszawie, to tak zacny gmach powinien już być dawno zidentyfikowany. 2019-06-24 22:10:42 (7 lat temu)
do esski : Ktoś, gdzieś kiedyś wspominał chyba o Grodnie ale nie pamiętam by ktoś ustalił konkretną lokalizację. 2019-06-24 22:32:24 (7 lat temu)
do El_Jot: Wrzucę do Polska NN, 2019-06-24 22:36:16 (7 lat temu)
do esski : Bo to jest Grodno - dzisiejsze zakłady tytoniowe 2023-08-01 16:41:42 (2 lata temu)
do ylooC: Dodałem właściwą ulicę, i obiekt - i dopisałem to zdjęcie 2023-08-01 21:02:17 (2 lata temu)
|
|
Na stronie od 2008 październik
17 lat 8 miesięcy 2 dni |