|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 6
1902 , Istniejący współcześnie dom pod nr 10, choć już bez tak efektownego narożnika. W prawo a także naprzeciwko nieistniejące współcześnie budynki. |
Zamiast pod zdjęciem, całość umieściłem w komentarzu ;) Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja 2015-09-05 08:54:06 (10 lat temu)
do † Yanek: Takie cudo a Ty mi go nie pokazałeś choć przejeżdżaliśmy obok :( 2015-09-05 15:55:51 (10 lat temu)
do pawulon: Takie cudo to było, teraz już cudu zdecydowanie mniej. Przejeżdżaliśmy nie obok a dość blisko a to spora różnica :) :) :) Tak ogólnie to na Oliwę się czaję już 3 rok z rzędu, by ją w miarę dobrze (choć i tak pewnie powierzchownie) sfocić. Ciągle mi coś na wiosnę wypada (na ogól kręgosłup) a jesienią, albo dzień zbyt krótki albo pogoda nieciekawa. Całe szczęście że elmis ma tutaj blisko i działa. 2015-09-05 17:11:43 (10 lat temu)
do † Yanek: Coś mi się komentarz zdublował ;) Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta 2015-09-05 18:28:28 (10 lat temu)
do † Yanek: Staram się pokazać choć trochę urody i uroku tzw.Starej Oliwy. :-) 2015-09-07 10:36:35 (10 lat temu)
do elmis: Oczywiste, bowiem Oliwa ma zupełnie inny styl niż Wrzeszcz czy Śródmieście, bardziej podobny jest tutaj Sopot. 2015-09-07 15:50:11 (10 lat temu)
|
|
Na stronie od 2015 luty
11 lat 3 miesiące 27 dni |