|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 6
1966 , Karpacz. Stacja wyciągu. |
Chyba się zgubiła, a jednak coś znalazła... :) 2015-10-08 19:39:43 (10 lat temu)
Zaciekawił mnie Płuciennik, focił obiekt, ale świadomie przekazał coś więcej... 2015-10-08 19:51:20 (10 lat temu)
|
|
Na stronie od 2009 czerwiec
17 lat 0 miesięcy 2 dni |
![]() |
stacje
|