|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 13 głosy | średnia głosów: 5.97
8 listopada 2015 , Plac Niepodległości - niemiecki słup drogowy. |
Super!!!!!!!!!!!!! 2015-11-13 07:51:50 (10 lat temu)
do vetinari: Przeleżał sobie zakopany w ziemi ponad 60 lat nie wadząc nikomu i teraz jest pamiątką historii miasta. A swoją drogą jakiej jakości musiała być farba użyta do napisów, że wytrzymała tyle lat ! Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link 2015-11-13 08:59:15 (10 lat temu)
do legion: Teź o tym myślalem...taka farba sie juź dziśaj nie produkuje...:-) 2015-11-13 09:34:06 (10 lat temu)
|
|
Na stronie od 2013 listopad
12 lat 7 miesięcy 13 dni |