starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Antoni Bosy
+1 głosów:1
Zdjęcie wykonane z budynku dworca kolejowego, po prawej aleja Wojska Polskiego. w środku w głębi urząd miasta.
2016-12-27 23:59:02 (9 lat temu)
Tadin
+1 głosów:1
do Antoni Bosy: Dokładnie. Na horyzoncie widać charakterystyczny dla Urzędu Miejskiego w Starogardzie Gdańskim zarys dachu - , a w prawej części zdjęcia widoczny jest budynek stojący do dziś przy Al. Wojska Polskiego - . Dodatkowo w ostatnim z pozostałych baraków, które znajdowały się u zbiegu ul. Gdańskiej i Al. Wojska Polskiego znajdował się dworzec PKS - . Nadmieniam, że jak wynika z powyższego linku i zawartego w nim opisu baraków tych było co najmniej 13.
2017-08-24 09:59:15 (8 lat temu)
Baraki szpitala wojskowego w Starogardzie. Tzw. Lazareth Bahnhof wybudowano w trójkącie wyznaczonym przez linię kolejową, ul. Gdańską i ul. Skarszewską.
2020-04-01 13:58:38 (6 lat temu)
† KC
Na stronie od 2015 luty
11 lat 3 miesiące 27 dni
Dodane: 23 stycznia 2016, godz. 7:32:10
Rozmiar: 1700px x 1041px
20 pobrań
2069 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia † KC
Obiekty widoczne na zdjęciu