|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 5.62
12 maja 2015 , Przejazd kolejowy zlokalizowany na skraju peronów przystanku kolejowego Zabrzeg Czarnolesie, ze domkiem dróżnika po prawej stronie, z składem Kolei Śląskich odjeżdżającym z przystanku w kierunku Czechowic-Dziedzic.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 27 stycznia 2016, godz. 18:56:23 Autor zdjęcia: Andrzej G Rozmiar: 1600px x 1067px Licencja: CC-BY-NC-SA 3.0
4 pobrania 1181 odsłon 5.62 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Andrzej G Obiekty widoczne na zdjęciu
Przystanek osobowy Zabrzeg Czarnolesie więcej zdjęć (9) Zbudowano: 1959 W związku z powstaniem stacji rozrządowej w Zabrzegu, powstała konieczność zapewnienia możliwości dojazdu do stacji pracowników. W roku 1959 stworzono na skraju stacji rozrządowej, na linii kolejowej przystanek kolejowy pod tą samą nazwą co stacja rozrządowa. Zabudowania przystanku to dwa perony. Na każdym peronie powstała wiata przystankowa, zaś na jednym z peronów budynek poczekalni. |