|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 5.87
1971 , Bulwary nad Wisłą. Fot. A. Stelmach 1971. Ta sama ławeczka? |
Ta sama ławeczka? :) 2010-03-14 18:30:26 (16 lat temu)
|
|
Na stronie od 2009 czerwiec
17 lat 0 miesięcy 1 dzień |
![]() |
porty rzeczne
|