|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 6
Lata 1965-1972 , Widok z zamku Będzińskiego. W tle nieistniejące zabudowania w których miejscu jest teraz skrzyżowanie "Nerka" oraz osiedle Syberka w trakcie budowy (dawniej osiedle im. PPR). |
Ale budynków wtedy wyburzono. Na czele z Browar Gambrinus (komin po prawej) . Wspomniana "nerka" Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja 2016-03-11 23:16:42 (10 lat temu)
W głębi po lewej stronie widoczny jest nowoczesny jak na tamte czasy pawilon PKO, poniżej szkoła podstawowa nr 11 a po prawej stronie przedszkole. Tyle pamiętam. Widoczna jest też ulica Zawodzie, jeszcze z zabudowaniami. Wspomnienia wracają... 2017-01-03 18:22:21 (9 lat temu)
|
|
Na stronie od 2013 październik
12 lat 8 miesięcy 12 dni |