starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 14 głosy | średnia głosów: 5.9

Kresy woj. dolnośląskie Wrocław Nowe Miasto bu. Dunikowskiego Xawerego Amfiteatr

17 marca 2016 , Niedawno powstały amfiteatr przy bulwarze Dunikowskiego. Pierwsze ciepłe promienie słońca i już pojawiają się chętni do spędzenia tu choćby kilku chwil. Szkoda tylko, że trzeba siedzieć na kamieniach, drewnianych ławek tylko kilka.

Skomentuj zdjęcie
Ale latem jak się te kamienie nagrzeją...
2016-03-19 14:43:26 (10 lat temu)
do Dariusz Łukasik: A w 2015 tak było

Widok z dachu ASP.
2016-03-19 17:04:47 (10 lat temu)
Kolejne miejsce do glądania opery na wodzie :)
2016-03-19 17:06:26 (10 lat temu)
do esski : Proszę panią Ewę Michnik, aby nie robiła już na wodzie opery. "Napój miłosny" Donizettiego na pergoli przy Hali Ludowej - przeżyłem. Siedzieliśmy na wysokim rusztowaniu, a ze wschodu nadciągały burzowe chmury. W takiej scenerii nie dało się cokolwiek przeżyć duchowo. W czasie burzy mogło dojść do paniki. Kiedy podzieliłem się ze swoimi obawami z panem siedzącym obok, przyznał, że gdyby co, każdy ratuje siebie :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2016-03-19 17:18:26 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: My tak przeżyliśmy "Giocondę " Amilcare Ponchiellego w czerwcu 2003 r. Siedzieliśmy na tyłach Biblioteki Uniwersyteckiej mało komfortowo ale najgorsze przyszło po I akcie. Nawałnica w postaci deszczu i przerażającego zimna spowodowała ucieczkę grupy widzów. Dla nas impreza zakończyła się ostrym zapaleniem oskrzeli. Więcej już nie prowokowaliśmy losu i unikaliśmy występów w plenerze.
2016-03-19 19:05:44 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Wyobrażam sobie. Nie przepadam za operą, ale na "Carmen" wleciałem do Hali Stulecia z ciekawością. I cóż się okazało - do fabryki cygar wjeżdżali na motorach :) Poważnie współczułem tym Niemcom, którzy przyjechali autokarami i siedzieli w milczeniu. Byli nastawieni na klasykę.
2016-03-19 19:12:15 (10 lat temu)
ZPKSoft
Na stronie od 2011 styczeń
15 lat 5 miesięcy 26 dni
Dodane: 19 marca 2016, godz. 14:31:10
Autor zdjęcia: ZPKSoft
Rozmiar: 1600px x 1200px
Licencja: CC-BY-NC-ND 4.0
Aparat: FinePix S2500HD
1 / 85sƒ / 6.4ISO 645mm
1 pobranie
928 odsłon
5.9 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia ZPKSoft
Obiekty widoczne na zdjęciu
Amfiteatr
więcej zdjęć (34)
Zbudowano: 2015
bu. Dunikowskiego Xawerego
więcej zdjęć (403)