starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 14 głosy | średnia głosów: 6

Kresy woj. dolnośląskie Wrocław Nowe Miasto bu. Dunikowskiego Xawerego Amfiteatr

3 kwietnia 2016 , Dzisiaj nie brakowało chętnych na wylegiwanie się nad Odrą na tzw. "amfiteatrze".

Skomentuj zdjęcie
max
Te schody na pierwszym planie do poprawki! Coś ze spadkami nie wyszło.
2016-04-03 20:27:52 (10 lat temu)
do max: Odnoszę wrażenie, że to nie są schody.
2016-04-03 20:33:22 (10 lat temu)
do Licho: Mnie wydaje się, że to fontanna z kaskadą ale nie widziałem żeby z niej woda siurkała.
2016-04-03 20:56:26 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: A widziałeś już jakąś czynną fontannę? Za kilka dni powiny być wszystkie włączone.
2016-04-03 21:02:00 (10 lat temu)
do Licho: Ta dzisiaj była włączona - ale dzisiaj przejeżdżałem tylko obok tej fontanny więc nie wiem jak jest z innymi.
2016-04-03 21:05:31 (10 lat temu)
max
do Licho: Od ubiegłego tygodnia czynna jest fontanna na placu Orląt Lwowskich. A z tymi schodami chyba masz rację - wygląda na jakąś kaskadę: (co nie zmienia faktu, że woda raczej powinna z tych stopni spływać).
2016-04-03 21:11:13 (10 lat temu)
do max: O, a myślałem, że woda będzie do Odry spływać. Na tym zdjęciu widać też skąd będzie wypływała.
Będzie spływać, będzie. Gdyby spadek był w stronę Odry to spływałaby za bardzo i warstewka wody na kaskadzie by była płytsza.
2016-04-03 21:26:32 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: O tej kaskadzie pisano od początku. Ma nawiązywać do ujścia fosy wewnętrznej, które znajdowało się właśnie w tym miejscu
2016-04-04 02:15:40 (10 lat temu)
Neo[EZN]
Na stronie od 2001 wrzesień
24 lat 9 miesięcy 13 dni
Dodane: 3 kwietnia 2016, godz. 19:26:07
Autor zdjęcia: Neo[EZN]
Rozmiar: 1850px x 1210px
Aparat: NIKON D800E
1 / 250sƒ / 8ISO 18024mm
2 pobrania
1431 odsłon
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Neo[EZN]
Obiekty widoczne na zdjęciu
Amfiteatr
więcej zdjęć (34)
Zbudowano: 2015
bu. Dunikowskiego Xawerego
więcej zdjęć (403)