|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 6
Lata 1977-1979 , Pasaż S.Wiecheckiego (wówczas Śródmiejski) pod koniec lat 70-tych XX w.Skomentuj zdjęcie |
5 pobrań 664 odsłony 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia zygmunt_ra Obiekty widoczne na zdjęciu pa. Wiecheckiego Stefana więcej zdjęć (123) Dawniej: Pasaż Śródmiejski |