| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Stacyjna

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Stacyjna

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
blaggio.
 
+1 głosów:1
To nie wygląda na żaden dworzec w Łodzi.
2018-01-28 00:42:49 (8 lat temu)
zeto
 
Nie Łódź !
2018-01-31 22:37:39 (8 lat temu)
ritterswalder
 
+2 głosów:2
Oczywiście że nie Łódź bo to Biała Podlaska.
2018-12-08 08:05:40 (7 lat temu)
:):)
2023-01-31 23:06:06 (3 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do Waldemar S: Aparat telefoniczny typu KTA 41...produkcji ZWUS Katowice dla kopalń.
2023-02-01 00:00:38 (3 lata temu)
do Eugeniusz S.: Hmmm, więc skąd się wziął w Białej Podlaskiej?
2023-02-01 17:29:07 (3 lata temu)
da signa
 
+3 głosów:3
do Joanna Syrenka: Może zamawiali przez niego węgiel do parowozów ;))
2023-02-01 17:31:11 (3 lata temu)
Woj11
 
do Joanna Syrenka: Dlatego przed remontem
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: vvvv
2023-02-01 18:00:03 (3 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Joanna Syrenka: Ten typ aparatu (i pokrewne) funkcjonował w zasadzie w całym PRLowskim świecie tam gdzie był potrzebny aparat odporny na pył i wilgoć. ZWUS (producent aparatu) funkcjonował w strukturach PKP, stąd te aparaty były również powszechne na kolei tam gdzie trzeba było zainstalować telefon na zewnątrz budynku, alternatywą był zwykły aparat w zamykanej drzwiczkami szafce lub przerobiony aparat wrzutowy (zaślepiony wrzutnik).
2023-02-01 19:38:02 (3 lata temu)
do Woj11: Czyli po prostu był używany na kolei. Ok.
2023-02-01 18:07:45 (3 lata temu)
do Jarosław Dubowski: Bardzo dziękuję za kompetentne uzupełnienie :-)
2023-02-13 13:39:56 (3 lata temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Niemiecki napis czyli 1915-1918.
2021-03-01 08:04:10 (5 lat temu)
do ritterswalder: To zależy, czy oceniamy wiek pocztówki, czy wiek zdjęcia. Może i błędnie ale ja szukam jak wyglądał budynek w danym czasie, a to czy zdjęcie wykorzystano w późniejszych wydaniach to już inna sprawa. Są np. niemieckie zdjęcia zamku w Malborku, które potem wykorzystywano w powojennych polskich pocztówkach, były przy nich dyskusje, że w latach wydania pocztówki dany fragment zamku był jeszcze nie odbudowany po zniszczeniach wojennych.
2021-03-01 16:56:39 (5 lat temu)
3 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Ulica Stacyjna - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet