| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Kępa ( 571m n.p.m.)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ylooC
 
+1 głosów:1
Skorygowany opis obiektu i opisy zdjęć :)
2020-02-27 18:32:41 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ylooC: Dziękuje, widocznie mam jeścze sporo do nauczenia co chodzi o polski język ☺☺☺
2020-02-27 18:53:18 (6 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do vetinari: Nie ma sprawy veti - jak mam czas poprawię - nie widzę problemu.
2020-02-27 21:02:54 (6 lat temu)
do ylooC: Jeścze raz dziękuje. Wierz mi, na początku mojej kariery fotopolana byla moja ortografia o wiele wiele gorsza. Teraz chyba dochodze do śczytu swojich moźliwości ☺☺☺ Poprostu juź moźe być tylko lepiej ☺☺☺
2020-02-28 07:26:33 (6 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do vetinari: Veti Ty mi powiedz lepiej jak potocznie nazywa się taczka po czesku. Bo słyszałem wersje kolecko ?
2020-02-29 22:20:46 (6 lat temu)
do ylooC: Tak, to jest kolečko, albo tutaj sie uzywa slowo "tačky"
2020-02-29 22:45:09 (6 lat temu)
ylooC
 
do vetinari: Dzięki! Spytałem bo będąc w Harahovie koleżanka podeszła do robotnika pokazując na taczkę „jak to się nazywa” - a on „Stefan”!!!!!!
2020-02-29 22:56:57 (6 lat temu)
1 Dyskusja (ostatnia 6 lat temu)
Kępa ( 571m n.p.m.) - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet