| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Szyb Rejtan
120
m
Bytom
Szyb Skarga
124
m
Bytom
Szyb Staszic
132
m
Bytom
Rozdzielnia
165
m
Bytom
Kopalnia Węgla Kamiennego "Centrum"
194
m
Bytom

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
Moje 1000 zdjęcie.
2012-01-01 20:06:11 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
Moje gratulacje! Można powiedzeć - T zdjęć:).
2012-01-01 20:08:53 (14 lat temu)
Teddy61
 
+1 głosów:1
Gratulacje i życzę dotrwania do 100 000.
2012-01-01 20:09:20 (14 lat temu)
WW
 
Co to znaczy ruch "Centrum"?
2012-01-02 01:47:41 (14 lat temu)
Jorg
 
" Ruch " w górnictwie to rejon wydobycia, jego koncentracja na pewnym obszarze nadawanym od nazwy rejonu na powierzchni, np. od nazw dzielnic miasta.
2012-01-02 07:44:58 (14 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
No ja jestem blisko tego tysiąca Eugena jeszcze tylko 978 zdjęć
Eugen - gratulacje jest czego gratulować choć inni maja dużo więcej .
2012-01-02 15:37:19 (14 lat temu)
do WW: To dawna KWK "Centrum" ("Dymitrow")
2012-01-02 07:01:52 (14 lat temu)
do WW: Po połączeniu samodzielnych kopalń w jeden zakład dzieli się je na rejony lub ruchy z dawną nazwą kopalni,np kopalnia Polska - Rejon Prezydent lub kopalnia Wujek - Ruch Śląsk.
2012-01-02 09:52:14 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Jorg: Czyli jedna kopalnia może mieć kilka "ruchów"?
2012-01-02 09:54:56 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Jorg: OK, dzięki, teraz już mniej więcej rozumiem. W takim razie proponuję uczynić nazwę obiektu trochę bardziej przejrzystą zapisem: Kopalnia Węgla Kamiennego Bobrek-Centrum - Ruch Centrum
2012-01-02 10:03:05 (14 lat temu)
WW
 
do WW: Czy mogę poprawić nazwę obiektu?
2012-01-02 16:37:07 (14 lat temu)
do WW: Próbowałem poprawić ale chce wchodzić wyświetla to samo.
2012-01-02 17:18:53 (14 lat temu)
WW
 
do Eugeniusz S.: Poprawiłem, przy okazji także nazwy historyczne.
2012-01-02 18:26:10 (14 lat temu)
Dlaczego to zdjęcie takie ciemne po prawej stronie.
2016-04-22 22:13:26 (10 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
Wieża szybu bardzo przypominająca:
2016-04-22 22:23:24 (10 lat temu)
mroczan
 
To co widać na zdjęciu to wieża szybu Budryk. Maszyn wyciągowych niestety nie pokazujesz na tej fotce. Opis zdjęcia robi trochę zamieszania-proponuję poprawić opis, zdjęcie może się podobać.
2018-03-18 20:42:28 (8 lat temu)
do mroczan: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-03-18 21:43:38 (8 lat temu)
do mroczan: Poprawione
2018-03-18 22:55:50 (8 lat temu)
Mikrob
 
Ten po lewej podobny do Nowy I w Słupcu.
2018-05-16 21:26:07 (8 lat temu)
inforobert
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Ten ma pozostać Rejtan do zburzenia.
2018-05-21 14:00:50 (8 lat temu)
To wieże szybu Rejtan i Budryk.
2021-03-20 19:17:02 (5 lat temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+2 głosów:2
Fajne zdjęcie ,przeważnie jak są robione zdjęcia to w dzień.
2021-09-02 20:18:28 (4 lata temu)
Marcin Cholewa
 
+3 głosów:3
do Rafał Eckiert (Beuther) : Będzie więcej zdjęć w takim klimacie :)
2021-09-02 21:00:32 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Wieże wyciągowe szybu Rejtan i Budryk podczas likwidacji kopalni.
Wieże wyciągowe szybów Rejtan i Budryk.
1974
-
2016
1974
-
2016
2016
-
2018
2017
-
2021
2020
-
2021
2023
-
2024
2023
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet