| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Chałupki - Bohumín (Stary Bogumin) - polsko-czeskie przejście graniczne/most graniczny
Najbliższe obiekty nieistniejące
Preussisch Oderberg (Chałupki) - ...
110
m
Bogumin (Bohumín)
Pałac miejski
340
m
Bogumin (Bohumín)
Pomnik Trzech Państw (dawny)
1015
m
Chałupki
Kościół Panny Marii Anielskiej
1994
m
Zabełków
"Gasthaus zur Linde"
2706
m
Bogumin (Bohumín)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Preussisch Oderberg - Bohumín - niemiecko-czechosłowackie przejście graniczne

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1920
Zlikwidowano: 1938
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
2010-10-09 16:32:22 (15 lat temu)
pawulon
 
do Cristoforo: Czyli Czechy i nie na granicy. Co z tym robimy?
2010-10-09 17:26:18 (15 lat temu)
czesil
 
+2 głosów:3
Ale spasiony wehrmachtowiec :-) Takiego łatwo trafić!
2010-10-11 20:51:58 (15 lat temu)
Julo
 
do pawulon: Skasować. Skąd te Chałupki się wzięły?
2010-10-11 22:25:30 (15 lat temu)
ŁAPA
 
No jak to wywalamy? Skoro to most w Boguminie, to jest to most graniczny między Polską a Republiką Czeską. A poza tym mamy zdjęcia z zajęcia Trzyńca i Karwiny.
2010-10-11 23:13:03 (15 lat temu)
pawulon
 
do ŁAPA: Tu się z tobą zgodzę. Most jest na granicy więc częściowo po naszej stronie, ale zaraz pojawią się fotki z samego Bohumina i ościennych miejscowości i co wtedy...? Ja bym go zostawił jako Most Graniczny i tyle. Co wy na to ?
2010-10-11 23:34:59 (15 lat temu)
ŁAPA
 
Ja bym zostawił także w obiekcie Przyłączenie Zaolzia.... Wprawdzie wydarzenia terytorialnie działy się na terenie nienależącym dziś do Polski, ale zawierają się tam i Czeski Cieszyn i właśnie mosty graniczne.
2010-10-11 23:46:24 (15 lat temu)
pawulon
 
do ŁAPA: Tak, oczywiście do tego obiektu przypisanie też powinno być, tylko nie wchodźmy dalej w głąb Czech.
2010-10-12 00:09:24 (15 lat temu)
wito,
 
To moje z Bohumina też \"weg\".
2010-10-12 17:24:33 (15 lat temu)
wito,
 
2010-10-12 17:24:52 (15 lat temu)
wito,
 
To moje z Bohumina też \"weg\".
2010-10-12 17:25:48 (15 lat temu)
stoik
 
+2 głosów:2
ale zaraz - ja was nie rozumiem, przyznam. jest obiekt \"Przyłączenie Zaolzia do Polski\" i to jest bardzo wspaniałe zdjęcie w ogólnym kontekście tego obiektu. o co chodzi ? nie wiem - strzelić jakiś wykład o Zaolziu ? bez sensu. każdy umie czytać. a ja się nie znam.
2010-10-12 21:40:34 (15 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 15 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet