| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Botanica
1C
1E
Obiekty w okolicy
Bursztynowa 1E
94
m
Gdańsk
Bursztynowa 1C
142
m
Gdańsk
Zbiornik retencyjny Orłowska II
207
m
Gdańsk
Bursztynowa
212
m
Gdańsk
Hotel MORIS
343
m
Gdańsk

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Tak patrząc na mapę tio zdaje się zarezerwowane numery dla tej budowy to będzie 1 i 3.
2017-11-23 13:23:14 (8 lat temu)
elmis
 
W głębi widoczne zamieszkałe już budynki osiedla "Bursztynowa" przy ul.Bursztynowej 23.
2018-02-01 10:20:35 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
Botanica czy Botanika ?
2018-12-14 18:07:17 (7 lat temu)
elmis
 
do ZPKSoft: Dzięki,już poprawiam.
2018-12-14 18:12:56 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
Przyjazny fotopiesek.
2019-08-12 19:07:20 (6 lat temu)
adi_62
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Setery na ogół są przyjazne.
2019-08-12 20:01:45 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do adi_62: Zwłaszcza własne ;-)
2019-08-12 21:18:51 (6 lat temu)
Miły kolego, czy mógłbyś podskoczyć na budowę przekopu Mierzei Wiślanej?
W obiekcie mamy zaledwie 10 zdjęć.

Obecnie prace są na tyle zaawansowane, że miło patrzeć.
Rozważam wyprawę na budowę przekopu pociągiem, ale ty masz o wiele bliżej.
Ciągle zachodzę w głowę, dlaczego nasi koledzy nie focą tej inwestycji? Czy jeżeli jak robi coś dla kraju prawica, to be?
Może być tak, że jak przekop powstanie pojawią się foty gotowej infrastruktury, a zdjęć z budowy zero.
2020-07-27 09:37:09 (5 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Pewnie jest trudna do sfotografowania z poziomu ziemi. Tam najlepiej by było drona zapuścić.
2020-07-27 10:48:01 (5 lat temu)
fralat
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Niestety, nie mieszkam na stałe w Gdańsku; w tym roku byłem dopiero dwukrotnie. Do Nowego Światu mam niecałe 200 km. Co prawda bliżej niż z Wrocławia, ale jak dla mnie też daleko. Nie znaczy to, że nie mam chęci zobaczyć tej wielkiej budowli. Kol.Yanek ma ok.80 km z Gdańska i myślę, że ponowi swoją podróż w tamte strony.
2020-07-28 21:14:59 (5 lat temu)
do Neo[EZN]: Oglądam filmiki z dronów i widzę ludzi stojących na skraju lasu i oglądających budowę.
Także można cyknąć w wielu miejscach nad płotem od strony szosy.
Mam świeże info, że są miejsca wyznaczone przez budowniczych do oglądania.
Najnowsza relacja

To są zdjęcia z lasu. Dron niekonieczny.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: +dopisek i link
2020-07-27 10:55:47 (5 lat temu)
do Neo[EZN]: Ja musiałbym ruszyć pociągiem, a później gdzieś się zakwaterować i wydać na taksówkę.
2020-07-27 11:19:26 (5 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Faktycznie. Sporo widać zza budowlanego ogrodzenia. Szkoda że mamy tak daleko :(
2020-07-27 11:08:47 (5 lat temu)
do Neo[EZN]: Z centrum Gdańska godzina jazdy samochodem a ode mnie 608 km.
2020-07-27 11:11:01 (5 lat temu)
esski
 
+7 głosów:7
do Wacław Grabkowski: Weź pińset na urlop, kulawy szmal rozdaje na takie eskapady.
2020-07-27 11:58:10 (5 lat temu)
esski
 
do Wacław Grabkowski: Kuchciński nie tylko z takimi taksówkami powietrznym źonglować raczył...dasz radę...za twoje friko, a podatników pieniądze dolecisz, zrobisz zdjęcia z góry, z gleby, pogadasz z dyrektorem budowy....I nie tylko...
2020-07-27 17:47:14 (5 lat temu)
do esski : Tu są najnowsze zdjęcia
2020-07-28 15:50:21 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Botanica - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet