| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Osiedle Mniszek

Dawniej: Mischke
Transport
Budowle
 
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Nie było już torów czy były pod trawą? Czy udało Ci się zrobić zdjęcia pętli?
2017-01-29 18:26:12 (9 lat temu)
Pętli jako okręgu nie było. Raczej. W 1978 roku (tylko w tym roku tu jeździły wozy) użytkowano wagony dwukierunkowe typu "N"
2017-03-10 01:09:52 (9 lat temu)
Paulus
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Akurat w tym czasie torów już nie było. Były za to jeszcze 19 czerwca 1993 roku. Właśnie zamieściłem fotografie z tego dnia. Niestety pętli nigdy nie namierzyłem... (zaorane)
2017-01-29 18:35:06 (9 lat temu)
Niesamowite że uchowała się prawie cała infrastruktura - aż 14 lat po likwidacji tej linii!
2017-01-29 18:24:59 (9 lat temu)
Paulus
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Widoczny także znak ostrzegawczy "uwaga tramwaj". Dobre !
2017-01-29 18:39:22 (9 lat temu)
Z jakiego to profilu na facebooku?
2026-03-16 09:56:33 (3 miesiące temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
Niestety nie pomogę - to było dość dawno. Nie odnotowałem nazwy profilu FB - jako źródło była podana tylko gazetka zakładowa POiE.
2026-03-18 00:23:20 (3 miesiące temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Ciekawe jest to słowo "pamiętkowe" - korektor nie zauważył?
2026-03-26 21:44:00 (3 miesiące temu)
Gdzieś w Polsce
 
+2 głosów:2
do zygmunt_ra: To ja Ci powiem, Grudziądz - Podróże w czasie. Zostawiłeś ramkę po jego logo.
2026-03-22 13:17:21 (3 miesiące temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
do Gdzieś w Polsce: Skoro tak to ramka była przez kogoś usunięta wcześniej - ja zdjęcie dodałem w takiej formie jak ściągnąłem. A pytanie zadajesz w kontekście praw autorskich? - bo jeśli tak to podaj namiary, choć to zdjęcie reporterskie, rozpowszechniane wcześniej więc i tak nie podpada pod te przepisy. Jeśli masz zatem jakiś problem, to pisz konkretnie a nie na około, bo w głowie Ci nie siedzę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2026-03-26 17:28:10 (3 miesiące temu)
zygmunt_ra
 
+2 głosów:2
do zygmunt_ra: ps. Zadałem sobie trochę trudu i znalazłem to konto o którym piszesz - - oni nie są posiadaczami praw autorskich. Jeśli znasz autora zdjęcia, można oczywiście dopisać.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2026-03-26 17:46:55 (3 miesiące temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: To w końcu gazetka zakładowa - więc pewnie wydawca, redaktor, korektor i dystrybutor w jednym :-)
2026-03-26 23:47:44 (3 miesiące temu)
3 Dyskusje (ostatnia 3 miesiące temu)
Lista ulic w dzielnicy Osiedle Mniszek
12
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet