| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
ul. Fabryczna
ul. Forteczna
ul. Kowalska
ul. Nadrzeczna
ul. Objazdowa
ul. Piłsudskiego Józefa, marsz.
ul. Półwiejska
ul. Sierpowa
ul. Skośna

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Dzielnica Ustronie

Dawniej: Halbendorf
Religia
Zieleń
Transport
Budowle
Przemysł
 
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mariwoj
 
To oczywiście nie jest wiadukt, tylko most.
2017-10-29 05:41:19 (8 lat temu)
mariwoj
 
To oczywiście nie jest wiadukt, tylko most. Autor zdjęcia niech sprawdzi w słowniku języka polskiego co to jest wyposażenie. Może wtedy do niego dotrze, że przyczółek nie może być w nic wyposażony.
2017-10-29 05:43:35 (8 lat temu)
Niezła zagadka... To mogą być okolice Kłodzka - kotlina lub gdzieś bliżej Ząbkowic...? Słońce świeci po prawej stronie i cienie są dosyć krótkie więc to może być widok na wschód lub północny-wschód. Droga wygląda na porządną - pewnie jakaś międzymiastowa. Ciekawe co robią ci ludzie? Transportują kamienie na ten stos obok fotografa? Oczyszczanie terenu pod budowę?
2013-09-23 21:04:13 (12 lat temu)
staszekM
 
+2 głosów:2
To jest kamieniołom Zagórze - obecnie ciepłownia.. Nie jest to 39 r lecz po 41 r.W kamieniołomie pracowało około 250 jeńców radzieckich. W Zagórzu był obóz jeniecki. Fotka robiona z ul. Hołdu Pruskiego. W tle Góry Bardzkie z Kłodzką Górą.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dpisanie lokalizacji kamieniołomu
2013-10-21 22:40:10 (12 lat temu)
Dariusz Milka
 
+1 głosów:1
do staszekM: Niemożliwe. Na PRAWO od drogi widać wieżę ratusza.
2013-11-30 13:47:25 (12 lat temu)
esski
 
Na negatywach które skopiowałem jest napisane, iż zdjęcia robione były w roku 1939. Niektórzy z pracujących mają furażerki na głowach,
2013-12-02 03:37:54 (12 lat temu)
do Dariusz Milka: Masz rację -fotka zrobiona ze skrzyżowania ul Dusznickiej i Objazdowej.Dzisiaj zrobiłem fotkę z pod "Leklerka" .Mam obiecane wejście do biurowca PKS-u i zrobienie fotek'ale ta wyjaśnia wszystko.Daj pocztę to wyślę.Staszek M.
2013-12-02 18:34:47 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Tego kamienia też już nie ma od 2024 .






2026-05-15 11:55:39 (miesiąc temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
fantom
 
+1 głosów:1
Kłodzko Półwiejska 29
2024-06-22 10:57:11 (2 lata temu)
6 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Ustronie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet