| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Linia kolejowa nr 165 Bytom Bobrek - Bytom Karb
0km
000m
1km
285m

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Piotr Sycha
 
+1 głosów:1
W opisie drobna pomyłka .Stacja kolejowa jest po prawej stronie , przed wysokimi drzewami a za słupami trakcyjnymi.Piotr Sycha
2016-03-06 22:27:30 (10 lat temu)
elot360
 
Pytanie, czy w opisie (Przypisanych obiektach) powinna być też lokalizacja skąd zrobiono zdjęcie? Jeśli tak, można by dopisać ulicę Konstytucji
2024-08-16 15:40:51 (rok temu)
do Piotr Sycha: Dzięki poprawione.
2016-03-06 23:11:19 (10 lat temu)
Podmiana
2025-06-29 12:38:01 (11 miesięcy temu)
Schomberg
 
+2 głosów:2
Obiekt już nieistnieje.
2026-01-26 17:04:22 (5 miesięcy temu)
do Schomberg: Dzięki
2026-01-26 17:51:28 (5 miesięcy temu)
Po prawej u dołu dworzec kolejowy Bobrek.
2017-11-10 19:49:44 (8 lat temu)
Przepraszam....trzeba glosować za pozostawieniem ☺☺☺ i ja mam swoje dni...☺☺☺
2021-10-11 14:59:56 (4 lata temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
Już parę razy chciałem przestać dodawać fotografie i pocztówki na stronę przez nieprzyjemne sytuacje.
2021-10-11 16:22:05 (4 lata temu)
Schomberg
 
+2 głosów:2
Zdjęcie musi być sprzed 1935 r., ponieważ nie widać stacji ratownictwa górniczego.
2026-01-16 11:06:19 (5 miesięcy temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
do vetinari: Jaka to sprawiedliwość ,moje było dodane wcześniej i klisza była lepszej jakości a kadr przesunięty w prawo, teraz podmieniłem i z dwóch fotografii zrobiłem jedno.

2021-10-11 16:19:46 (4 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do Rafał Eckiert (Beuther) : Rafał, tym razem to zwykła pomyłka vetiego. A szkoda by było gdybyś przestał, bo straci na tym Śląsk i my, jego pasjonaci.
2021-10-11 16:23:34 (4 lata temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Rafał Eckiert (Beuther) : Nie panikuj. Vetinari się po prostu pomylił, o czym napisał powyżej.
2021-10-11 16:26:35 (4 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Rafał Eckiert (Beuther) : Bardzo przepraszam, podczas editowania zdjięć kolegy Marka mialem otworzynych wiecej okien i przez przypadek dalem Twoje pod glosowanie, odrazu jak zauwaźylem...postaralem się przez komentarz uratować situacjie. Niebylo w tym nic innego jak mój błąd i niezręczność. Powiedzmy tak, kto nic nierobi, niczego niezepsuje...☺☺☺
2021-10-11 17:17:50 (4 lata temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
do vetinari: Niech idzie do hasioka już ,kiedyś dodam jeszcze raz te oba wyretuszowane i połączone.
2021-10-11 17:24:20 (4 lata temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : Juź jest glosowanie i pozostaje.....Jeźeli będzie takka potrzeba, moźeś wtedy podmnienić...☺☺☺
2021-10-11 17:28:25 (4 lata temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+2 głosów:2
do vetinari: Podmienione ,połączone dwie fotografie i wyretuszowane.
2021-10-24 19:45:40 (4 lata temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : ☺☺☺
2021-10-24 21:29:06 (4 lata temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
do Schomberg: Poprawiłem datowanie
2026-01-16 17:09:47 (5 miesięcy temu)
Witam na portalu fotopolska
2018-03-27 23:43:26 (8 lat temu)
do trz (tedesse): Witam i Pozdrawiam
2018-03-27 23:59:51 (8 lat temu)
elot360
 
Myślę że fotkę można też przypisać do stacji Bytom Bobrek, która jest stąd bardzo dobrze widoczna
2024-10-10 17:58:19 (rok temu)
elot360
 
Hej, chodziło mi żeby TEŻ przypisać, a nie zamiast. Dlaczego zostało usunięte przypisanie do Elektrociepłowni Szombierki, która była najwyraźniej zamiarem autora?
2024-10-11 11:27:37 (rok temu)
blaggio.
 
+5 głosów:5
do elot360: Denerwujące jest to zmienianie przypisań incognito. Nawet nie wiadomo, komu podziękować lub do którego łaskawcy skierować reklamację.
2024-10-11 19:48:05 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Tak jest, również inne działania bez słowa komentarza, na przykład odwracanie zdjęć prawo/lewo.
2024-10-11 21:00:34 (rok temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Bocznica zakładowa kopalni Bobrek, niewidoczny zasłonięty parowozem dworzec kolejowy Bytom Bobrek.
2020-03-08 23:50:21 (6 lat temu)
Szkoda źe niezlapaleś ten pociąg, jednacze by to byla wisieńka na torcie ☺☺☺
2021-02-02 16:27:31 (5 lat temu)
do vetinari: A przepraszam.....☺☺☺
2021-02-02 16:28:01 (5 lat temu)
elot360
 
Mogę prosić o podpięcie obiektu wiaduktu pod LK165? Utworzyłem jej już dedykowany obiekt:

Wiadukty pod którymi przebiega GKW są dwa, ale do LK131 powinien być przypisany tylko ten w pobliżu peronów stacji Bytom Karb. Także tylko ten obiekt ma nieprawidłowe przypisanie.
Prosiłbym także dobrą duszyczkę aby do utworzonego przeze mnie obiektu LK165, podpięła stacje w Bobrku i Karbiu:

2024-11-15 00:44:59 (rok temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Zrobione.
2024-11-15 06:48:21 (rok temu)
do elot360: Jeżeli mogę Ciebie poprosić o "podpięcie" to .... wal.
2024-11-15 06:44:40 (rok temu)
do 4elza: Dziękuje :-)
2024-11-15 06:52:10 (rok temu)
mag
 
+1 głosów:1
Przeniosłem do właściwej stacji (Bytom Karb) ... było w Nowy Karb (wąskotorowy)
2021-02-06 12:55:16 (5 lat temu)
elot360
 
+2 głosów:2
Udało mi się rozwiązać zagadkę czemu w Karbiu były dwa obiekty nastawni, z czego jeden znacznik był totalnie "w lesie" i przypisany do ulicy Technicznej. Po poszukiwaniach udało się dojść do konkluzji że to zdjęcie: przypisane do obiektu: i to zdjęcie: przypisane pierwotnie do tego obiektu: przedstawiają dokładnie ten sam budynek, tylko jedno zdjęcie jest fotką przed remontem a druga po. W każdym razie oba zdjęcia miały utworzone oba osobne obiekty i z jakiegoś powodu były w dwóch różnych lokalizacjach.

Przechodząc do konkluzji, uznałem prawo pierwszeństwa i obiekt b158401 wyznaczyłem jako ten który teraz będzie stanowił jedyny obiekt nastawni BK. Natomiast b406576 wskazałem do usunięcia, bo został po prostu utworzony później. Dlatego staremu obiektowi poprawiłem mapkę i przypisałem do niego oba zdjęcia.
Nie usunąłem jeszcze tego drugiego obiektu a zmieniłem mu wyłącznie nazwę na sugestywną, na wypadek gdyby ktoś chciał sprawdzić logi albo jakkolwiek zweryfikować moje działania i ich słuszność. Jeśli nie będzie głosów oburzenia to zrobię to jutro (O ile mnie ktoś nie uprzedzi).

Informacja dla Piotra, pozwoliłem sobie skorygować opis twojego zdjęcia i usunąłem słowo "Nowy", bo zdjęcie nie przedstawia stacji Nowy Karb co zostało już wyżej wspomniane :P Także myślę że tutaj pretensji nie będzie
2025-01-01 22:14:30 (rok temu)
do mag : Podziękował :-)
2021-02-06 13:22:45 (5 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do elot360: Obiekt usunięty.
2025-01-02 08:44:09 (rok temu)
16 Dyskusji (ostatnia 5 miesięcy temu)
Linia kolejowa nr 165 Bytom Bobrek - Bytom Karb - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet