| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński zachodni
OBIEKTY - Łomna Dolna (Dolní Lomná)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Potok Łomna (Dolní Lomná)

Dawniej: ciesz. Łómno, Łomnianka, Lomňanka, ciesz. Łómnianka
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Może to po stronie czeskiej .
2024-11-26 11:41:00 (rok temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Wszystkim dziękuję za pomoc :) Krzysiu, z wypiekami na twarzy czytałam zalinkowaną przez Ciebie kronikę najważniejszych wydarzeń w dziejach Łomnej - doskonała lektura!
2024-11-26 19:21:06 (rok temu)
Krzyś_
 
Widać wpływający potok. To może pomóc:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Aktual.
2024-11-26 22:26:46 (rok temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Oczywiście to też trzeba wziąć pod uwagę, spróbuję tam szczęścia :)
2024-11-26 11:49:33 (rok temu)
Krzyś_
 
+2 głosów:2
vetinari
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Cale ścięście źe tu, na fotopolsce są ludzie inteligentni i zrozumiali....To niejest raczej tylko strona czeska, ale Zaolzie, i Śląsk Cieszyński ☺☺☺ Jak by to czytal jakyś miejscowy dzialacz, oj trudno by bylo ☺☺☺
2024-11-26 16:32:34 (rok temu)
do Krzyś_: Tak to się zgadza, tylko źe mamy dwie lomne, Górną i Dólną...ale chyba chodzi o Dolną Lomną, doeditue i później poczytam więcej w tych artikulach. ☺
2024-11-26 16:27:06 (rok temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vetinari: Zobacz jeszcze to , może będzie tak samo.
2024-11-26 16:32:57 (rok temu)
do ZPKSoft: Napewno....dziękuję za czujnoścz ☺
2024-11-26 16:33:52 (rok temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vetinari: Może w końcu zaprzyjaźnię się z tym co jest po drugiej stronie naszej granicy ;-) Javornik bardzo się nam podobał.
2024-11-26 16:38:05 (rok temu)
do ZPKSoft: Wsiędzie jest pięknie, zwlaścza jak tam mają dobre piwo i dobrych ludzi do pogadania nad tym piwem ☺
2024-11-26 20:59:38 (rok temu)
Dana
 
do Krzyś_: Na zalinkowanej mapce zaznaczone są też leśniczówki.
2024-11-27 08:42:12 (rok temu)
do Dana : Mojim zdaniem to jest to miejsce
2024-11-27 08:58:27 (rok temu)
Dana
 
do vetinari: Możliwe,ale nie potrafię tego dobrze ocenić. Zastanawiam się, czy na tym zdjęciu jest ten sam most:
2024-11-27 09:16:12 (rok temu)
do Dana : No, mnie teź, troche się zmnienil krajobraz i zabudowa. Ja tam bylem paru razy, autobusem albo samochodem.
2024-11-27 09:20:39 (rok temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet