| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Dzielnica Kalinowszczyzna

Zdrowie
Religia
Edukacja
Transport
Budowle
Przemysł
Inne
Krajobraz
Zieleń
Sport
Kolej
Woda
Kultura
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345678następna
verbensis
 
+3 głosów:3
Te pozostałości powinny być podpięte pod pomnik, a pomnik mieć status istniejącego częściowo, czy coś w ten deseń...
2026-04-20 10:09:41 (2 miesiące temu)
fantom
 
+4 głosów:4
2024-09-04 08:32:28 (rok temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
Takie bloki są adresowo przypisane do Lwowskiej, ale stojące wzdłuż Kuronia
2024-09-04 08:49:08 (rok temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do fantom: Nie widzę tego aby było to miejsce, niby gdzie są te bloki z głębi kardu?
2026-04-19 22:49:04 (2 miesiące temu)
ulec
 
+2 głosów:2
do Nemezis: To może być Okrzei 14:
2026-04-20 12:24:40 (2 miesiące temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ulec: Jak najbardziej pasuje....brawo
2026-04-20 12:31:39 (2 miesiące temu)
mamik
 
+2 głosów:2
To rondo to był kolejny przykład gdy ulica jest dodana jako zwykły obiekt a nie narzędziem do dodawania ulic. Jeśli to zrobiła Nemezis to proponuje odebrać możliwość dodawania obiektów. Dopóki nie zrozumie na czym polega różnica. Poprawiłem i przeniosłem zdjęcia do prawidłowo założonego ronda.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-04-21 08:07:11 (2 miesiące temu)
mamik
 
Instrukcja jest tu w pkt. 10
2026-04-21 12:15:47 (2 miesiące temu)
do mamik: Czy moźeś podać troche konkretniej w czym byl problem ? Jak dla nas, tak i dla Elizy na przyśloścz...
2026-04-21 11:24:32 (2 miesiące temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do vetinari: Początkujący Fotopolanie oraz "niektórzy inni" zakładają obiekt ulicy (ronda, placu itp.) nie poprzez dodawanie ulic a jako zwykły obiekt. Często to wynika z braku odpowiednich uprawnień do tworzenia ulic czy miejscowości. A jeśli nie mają możliwości to powinni to zgłosić i któryś z adminów to wykona.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dod.
2026-04-21 11:31:06 (2 miesiące temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do vetinari: Problem własnie w tym, że aby dodać niestniejącą jeszcze ulicę (rondo, plac, aleję itd czyli to wszystko co jest formalnie ulicą wg bazy w Urzędzie Statystycznym należy skorzystać z funkcji dodawanie ulicy. Jeśli ktoś tego nie uzyje a doda jako zwykły obiekt infrastruktury i jeszcze na dokładkę dopisze go do sąsiednich ulic to jest błąd. Bo taki obiekt nie jest później widoczny w bazie jako ulica itd itp.
2026-04-21 11:42:38 (2 miesiące temu)
do ZPKSoft: Ok, teraz rozumiem...racjia, pare ulic juź poprawialem....
2026-04-21 18:46:03 (2 miesiące temu)
do mamik: Dziękuję za info...
2026-04-21 18:46:28 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
Pytanie do ADM, jeden z dwóch mostów rozebrano i na jego miejscu powstanie nowy. Następnie stanie się to samo z drugim. Jak to widzicie w odniesieniu do nowych zdjęć?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-04-20 10:34:12 (2 miesiące temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Nemezis: Proponuje tak. Stare mosty któresą w trakcie wyburzania zaznaczyć status jako wyburzenie, i po wyburzeniu zmiane statusu na nieiszniejący. Nowe mosty jako nowy obiekt..
2026-04-20 12:18:10 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do vetinari: Czy zapoznałeś się ze wszystkimi zdjęciami i opisami? Smyk utworzył obiekt dwóch mostów jako jeden, potem Jazzek zmienił nazwę na Mosty i dodał tylko jeden znacznik na oba mosty. Obecnie nie ma już jednego z nich co pokazują moje fotki, ale już jest poważnie zaawansowana budowa w miejscu jednego wyburzonego. Byłoby łatwo, gdyby były dwa znaczniki, a jest jeden wspólny. Plan zakłada wyburzanie jednego, ukończenie w jego miejscu drugiego i przeniesienie ruchu na wykończony most. Następnie będzie wyburzany i budowany od nowa drugi most. Zawsze widzę jest problem tu, bo tworzy się jeden obiekt i znacznik dla podwójnych konstrukcji mostów, tuneli i wiaduktów, a potem jest jak jest. Nie mogę zaznaczać statusu wyburzania na istniejącym obiekcie i tym samym statusu wyburzania na już wybudowanym, ogarniasz?
2026-04-20 17:23:42 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do vetinari: Może jednak poczekać i jak wybudują pierwszy z nowych mostów to utworzyć nowy obiekt "Nowe Mosty" i tak lokować zdjęcia. Wyburzanie dodawać do obiektu starych mostów, zupełnie nowe fotki wraz z budową nowego umieścić w obiekcie "Nowe Mosty" - ot co, taka moja wizja jest.
2026-04-20 17:30:36 (2 miesiące temu)
do Nemezis: Na starych mostach jest zaznaczone wyburzanie....teraz rób jak chceś.....
2026-04-20 17:49:42 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do vetinari: Dlaczego wyburzanie skoro prawie codziennie przejeżdżam tym mostem i długo jeszcze będę jeździła? bez sensu. To niezgodne z prawdą.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2026-04-20 17:51:59 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do vetinari: Jak może być wyburzanie czegoś czego nie ma?, a drugi funkcjonuje, co ty tworzysz?
2026-04-20 17:54:41 (2 miesiące temu)
do Nemezis: Jest jeden wspólny obiekt-Mosty. Na jednej rzece, na jednej ulicy...i teraz cituje:
...Obecnie nie ma już jednego z nich co pokazują moje fotki,ale już jest poważnie zaawansowana budowa w miejscu jednego wyburzonego.Plan zakłada wyburzanie jednego, ukończenie w jego miejscu drugiego i przeniesienie ruchu na wykończony most. Następnie będzie wyburzany i budowany od nowa drugi most....
Wiec jeden wspólny obiekt jest w trakcie wyburzania. To co dodasz jako nowy obiekt juź Twoja sprawa..niebędę tutaj kombinowal z podzielaniem mostów na dwa podobiekty z powodu wyburzania.
2026-04-20 18:33:05 (2 miesiące temu)
do vetinari: Można na czas, gdy drugi most istnieje i jeszcze nie jest wyburzany, zmienić status obiektu na istnieje częściowo. Dopiero gdy zabiorą się za drugi, zmienić na wyburzanie, albo jeszcze chwilę poczekać i całkiem unicestwić. Status wyburzanie bardziej nadaje się tam, gdzie to wyburzanie trwa dłużej, zwłaszcza gdy w tym czasie dodawane są jeszcze zdjęcia z wyburzania. Gdy wyburzanie trwa 1-4 dni te zmiany wielkiej korzyści nie dają i do tego jeszcze trzeba pamiętać, żeby to zmienić zaraz po zakończeniu, bo inaczej ten zabieg ze zmiana statusu zamienia się w swoją karykaturę.
2026-04-20 21:36:26 (2 miesiące temu)
do blaggio.: Mamy zdjięcia z wyburzania, istnieje cięśczowo, przynajmniej ja tak odbieram, oznacza stan kiedy obiekt jest juź tylko fragmentem poprzeniego wyzerunku. Niewątpie źe wyburzanie i budowa potrzwają jeścze pare tygodni...nawed miesięcy. Status wyburzania jest chyba w tym przypadku na miejscu....
2026-04-20 21:44:45 (2 miesiące temu)
do vetinari: Istnieje częściowo zaproponowałem przewrotnie, bo wyburzanie sugeruje, że dotyczy to obu mostów. Jak skończą wyburzanie pierwszego, to niestety skończy się wyburzanie, a zacznie budowa nowego, która rzeczywiście potrwa dużo dłużej niż wyburzanie. Czy wtedy wyburzanie zmieniłbyś na istnieje częściowo do czasu skończenia budowy i rozpoczęcia drugiego wyburzania? Co tu wydaje się ważniejsze? Czy to wyburzanie, czy to, że jeszcze drugi most istnieje?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2026-04-20 21:58:31 (2 miesiące temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Robta co chceta........
2026-04-20 22:06:36 (2 miesiące temu)
do vetinari: To jest tylko sugestia i nikogo do niczego nie chcę zmuszać. Więc niech robi, co chce. ;-)
2026-04-20 22:51:31 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
Dzielnica Tatary.
2026-05-07 08:13:48 (miesiąc temu)
rparys
 
do Nemezis: Na terenach wydzielonych z dawnych zakładów FSC Lublin. Nie znam terenu, świadczyłem kiedyś usługi na kotłowni.
2026-05-07 10:41:33 (miesiąc temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do rparys: Zmieniło się teraz na tym terenie.
2026-05-07 10:47:25 (miesiąc temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
Proszę ADM o dopisanie do pełnej nazwy obiektu imienia patrona
2026-04-20 08:29:03 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
Proszę ADM o dopisanie ul. Podzamcze do obiektu placu. Plac położony jest na działkach obu ulic.
2026-04-20 08:53:53 (2 miesiące temu)
Byl znacznik tego placu i teraz go niema...dziwne...
2026-04-20 09:53:54 (2 miesiące temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do Nemezis: Ulica przypisana do placu? Po co? Plac jest rodzajem ulicy i nie potrzebuje przypisywania do innych ulic. Jest w bazie TERYT
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-04-20 09:33:31 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do mamik: Nie wiedziałam, że na tym placu jeżdżą pojazdy, a tyle tu mieszkam.
2026-04-20 09:37:25 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do mamik: Skoro tak, to trzeba teraz zrobić korektę wszystkich zdjęć i opisów, ja nie mam uprawnień.
2026-04-20 09:39:50 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do vetinari: Gdzie był?
2026-04-20 09:56:36 (2 miesiące temu)
mamik
 
do vetinari: Wszystko było źle zrobione, plac jako obiekt ze znaczkiem leżaka a nie ulica. Plac jest teraz tutaj
2026-04-20 09:59:31 (2 miesiące temu)
do Nemezis: Na mapie. Byl znacznik tego placu na naszej mapie...
2026-04-20 09:59:37 (2 miesiące temu)
do mamik: Ok, ale czemu niejest zaznaczony na mapie ? Myślalem źe podobne obiekty są zawsze zaznaczone na mapie.
2026-04-20 10:01:30 (2 miesiące temu)
Darek Pawlak
 
+2 głosów:2
do mamik: Funkcjonalnie to jest skwer, ale niestety wpisany jako plac i w bazie teryt funkcjonuje jako ulica/plac o nazwie Plac Isaaka Singera.
2026-04-22 08:38:45 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do vetinari: Plac jest przed hotelem między ul. Podzamcze i Lwowską, a nie za hotelem od strony wieżowca Podzamcze 3. Tam jest droga dojazdowa ul. Podzamcze.
2026-04-20 10:02:07 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
do vetinari: Jest znacznik żółty obszarowy tego placu.
2026-04-20 10:03:27 (2 miesiące temu)
mamik
 
do vetinari: Próbuję to zrobić za chwilę będzie ok.
2026-04-20 10:04:16 (2 miesiące temu)
do Nemezis: Mnie się przy tym placu nic niepokazuje, tz nawed mapa, dla tego zapytalem...
2026-04-20 10:04:25 (2 miesiące temu)
do mamik: Aha, teraz rozumiem...
2026-04-20 10:04:40 (2 miesiące temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do vetinari: Teraz powinno być już dobrze. Utworzyłem plac przeniosłem zdjęcia a ten stary utworzony jako obiekt skasowałem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-04-20 10:19:22 (2 miesiące temu)
chrzan233
 
+1 głosów:1
Mam pytanie dotyczące znacznika. Czy jeśli wierzba znajduje się na terenie parku i wydaje się, że jest głównym tematem zdjęcia, to potrzebny jest dodatkowy znacznik (notka) parku? Wydaje się, że w znacznej większości teren zielony dookoła drzewa ujęty na zdjęciu to teren tego parku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2026-05-13 12:47:52 (miesiąc temu)
Nemezis
 
+3 głosów:3
do chrzan233 : W obiekcie parku nie widać drzewa
2026-05-13 18:02:20 (miesiąc temu)
Nemezis
 
+3 głosów:3
Proszę ADM o przypisanie pomnikowego drzewa do obiektu
2026-05-13 11:05:51 (miesiąc temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Czy to raczej niejest styzowany Zamek Królewski w Lublinie ?
2026-06-10 16:40:25 (17 dni temu)
Nemezis
 
do vetinari: Co znaczy styzowany?
2026-06-10 17:58:44 (17 dni temu)
yani
 
+2 głosów:2
do Nemezis:
Stylizowany.
2026-06-10 18:14:23 (17 dni temu)
vetinari
 
+5 głosów:5
do Nemezis: Tak, masz racjie, kaźdy popelniamy błędy, ale nie kaźdy jest zdolny jest się do nich przyznacz ☺. Lyknólem litere " l " W kaźdym przypadku, choć zmnienilaś opis, nadal uwaźam źe to co widzimy na muralu jest raczej samotny Zamek Królewski w Lublinie......
2026-06-10 20:07:38 (17 dni temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do vetinari: Może zamiast zauważać mało istotne i nic nie wnoszące szczegóły w tym temacie, dołożysz wszelkich starań aby usunąć wieloletnie błędy w Lublinie, w tym poważny błąd techniczny na FP o którym dwukrotnie napisałam na forum technicznym, czego tam się nie wykażesz? Dlaczego tam nie zaglądasz? powiem ci, bo nic nie możesz i jesteś słabiutki. Docinasz i zbierasz plusiki bo chcesz zaistnieć w oczach tych co dają ci te marne plusiki, jakie to prymitywne.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd tekstu
2026-06-10 21:10:04 (17 dni temu)
yani
 
+4 głosów:4
do Nemezis:
Za komentarz skierowany do vetinariego masz kaganiec na komentarze na 3 dni. Radzę przemyśleć swoje zachowanie, bo recydywa spotka się z odpowiednim eskalowaniem kary.
2026-06-10 22:34:14 (17 dni temu)
Nemezis
 
do yani: kaganiec to zakłada się psu, to niewłaściwe słownictwo, nie życzę sobie takich. poza tym nie widzę powodu zablokowania mi na 3 dni komentarzy, nikogo nie obraziłam tak jak ty to zrobiłeś używając wyrazu "kaganiec", nadużywasz swojej władzy, uważaj....i licz się za słowami.
2026-06-13 22:52:57 (14 dni temu)
yani
 
+2 głosów:2
do Nemezis:
Vetinari zwrócił Ci słuszną uwagę, a Ty zamiast skorygować błędny opis zaczęłaś Go kąsać. Jak zwykle zresztą.
Twoje życzenia, czy może raczej waszego duetu, mało mnie obchodzą.
2026-06-14 12:34:17 (13 dni temu)
72 Dyskusji (ostatnia 13 dni temu)
Widok z zamku na Kalinowszczyznę: na pierwszym planie tereny powystawowe - wystawa rolnicza miała miejsce w Lublinie 1954 roku; dalej dom zakonny i kościół S...
Lublin. Widok osiedla Kalinowszczyzna od strony ul. Kalinowszczyzna w kierunku ul. Lwowskiej.
1944
-
1972
1944
-
1972
1969
-
1972
1
1969-1972
1969
-
1982
1969
-
1982
1978
-
1990
1978
-
1990
Dzielnica Kalinowszczyzna - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Kalinowszczyzna
12
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet