| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Dzielnica Sławin

Zdrowie
Wojsko
Edukacja
Transport
Woda
Kultura
 
Religia
Zieleń
Sport
Budowle
Przemysł
Inne
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
Nemezis
 
Proszę ADM o przeniesienie zdjęcia do obiektu Okólnik z Żabna
2026-05-25 21:50:08 (miesiąc temu)
Nemezis
 
+3 głosów:3
Proszę ADM o przeniesienie zdjęć Waldemara S do wnętrz obiektu.
2026-05-11 17:21:53 (miesiąc temu)
ZPKSoft
 
do Nemezis: Przeniesione.
2026-05-11 17:26:07 (miesiąc temu)
Nemezis
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Dziękuję.
2026-05-11 17:32:22 (miesiąc temu)
Nemezis
 
Proszę ADM o przeniesienie zdjęcia do obiektu Okólnik z Żabna
2026-05-25 21:48:28 (miesiąc temu)
Nemezis
 
Proszę ADM o przeniesienie zdjęcia do obiektu Okólnik z Żabna
2026-05-25 21:49:27 (miesiąc temu)
do Nemezis: Zrobione.
2026-05-25 22:16:11 (miesiąc temu)
Nemezis
 
do Desperado: Dziękuję.
2026-05-25 22:45:26 (miesiąc temu)
Nemezis
 
Proszę ADM o przeniesienie zdjęcia do obiektu Okólnik z Żabna
2026-05-25 21:51:54 (miesiąc temu)
Nemezis
 
Proszę ADM o weryfikację, bo są chyba dwa takie same, jeśli tak, proszę jedno usunąć
2026-05-25 22:49:47 (miesiąc temu)
Jakiś feedback ???
2026-05-25 23:21:59 (miesiąc temu)
Nemezis
 
Proszę ADM o przeniesienie zdjęcia do obiektu Okólnik z Żabna
2026-05-25 22:09:45 (miesiąc temu)
Nemezis
 
Proszę ADM o przeniesienie zdjęcia do obiektu Okólnik z Żabna
2026-05-25 22:10:07 (miesiąc temu)
Nemezis
 
Dzielnica ŚRÓDMIEŚCIE, ten co zakładał obiekt nie sprawdził,
2026-06-14 19:09:51 (13 dni temu)
Nemezis
 
Poza tym to nie Północna 22a tylko Północna 22B (patrz Geoportal) i jakoś ciężko się doczekać zmiany i poprawy błędów od ponad trzech lat
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2026-06-14 20:11:48 (13 dni temu)
yani
 
+1 głosów:1
Skorygowałem ścieżkę przypisań.
2026-06-25 12:25:34 (2 dni temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
To zdjęcie sugeruje, że można zakładać obiekty wszystkich istniejących przystanków, fajnie.
2025-10-30 21:58:39 (7 miesięcy temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
Pytanie do ADM, widzę założony obiekt ze znacznikiem dla przystanku, czy idąc tym tropem zakladamy obiekty przystankom i dajemy znaczniki?
2025-10-31 09:26:33 (7 miesięcy temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
Ducha 34 to Dzielnica Slawin, nie Czechów Pd.
2025-10-31 09:41:44 (7 miesięcy temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
Przystanek nie nazywa się Mineralna 2 tylko 02, poza tym nie jest w Dzielnicy Czechów Pd tylko Sławin i nie ma adresu 2.
2025-10-31 10:40:47 (7 miesięcy temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
Nie może być przypisany przystanek do autobusów, bo nie nie przedstawia autobusu, więc to nonsens. Wystarczy jeśli już, czego jestem przeciwna, do ulicy, ale też nie do Ducha 2, bo to inny adres. Zatem ciągle są błędy.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2025-10-31 10:47:20 (7 miesięcy temu)
yani
 
+2 głosów:2
Moim zdaniem zakładanie obiektów dla przystanków komunikacji to zdecydowana przesada. Chyba, że jakiś przystanek jest wyjątkowy i unikalny...
2025-10-31 11:49:43 (7 miesięcy temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do Nemezis: Nie jestem ADM, ale nie mogę się powstrzymać przed wyłożeniem pewnej logiki: Nie zakładamy obiektów dla wszystkich przystanków jak leci. Natomiast jeżeli zdarzy się zdjęcie, na którym główną rolę gra przystanek, to mamy 2 wyjścia: nie publikować tego zdjęcia, albo publikować, a zatem do czegoś je przypisać. A do czego najlepiej przypisać powyższe zdjęcie?
2025-10-31 10:01:13 (7 miesięcy temu)
do Nemezis: Skorygowałam.
2025-10-31 09:59:53 (7 miesięcy temu)
Nemezis
 
do da signa: Dziękuję.
2025-10-31 10:18:45 (7 miesięcy temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
do polskup: Pytanie było proste i nie trzeba tu logiki, dalej oczekuję odpowiedzi od ADM.
2025-10-31 10:03:34 (7 miesięcy temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do Nemezis: Ale rozumiesz, to co napisałem, czy też żądasz jedynie oficjalnej wersji, bez próby zrozumienia?
2025-10-31 10:09:19 (7 miesięcy temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do polskup: Pytanie jest proste, tak lub nie i skierowane do ADM.
2025-10-31 10:12:03 (7 miesięcy temu)
polskup
 
+5 głosów:5
do Nemezis: Pytanie nie jest proste, a powiedziałbym, że próbujesz je uprościć w konkretnym celu i podejrzewam że w przypadku odpowiedzi negatywnej będziesz się czepiać każdego przystanku, a w przypadku odpowiedzi pozytywnej będziesz jeździć po mieście, fotografować wszystkie przystanki i zakładać im obiekty :))) Ale czekamy na decyzję jury.
2025-10-31 10:21:46 (7 miesięcy temu)
da signa
 
+4 głosów:4
do Nemezis: Tak. Można. Będziemy teraz mieli wysyp przystanków, zamiast trawników i drzew :)
2025-10-31 10:24:45 (7 miesięcy temu)
mamik
 
+4 głosów:4
do da signa: Moim zdaniem to doprowadzi do absurdu. Zresztą ten obiekt przypisałas do kategorii "autobus" czyli takiej w której np we Wrocławiu sa autobusy a nie przystanki . Kategorii "przystanek" nie ma i lepiej żeby tak zostało.
2025-10-31 10:27:19 (7 miesięcy temu)
do mamik: Przypisałam do infrastruktury. Ktoś zmienił.
2025-10-31 10:29:26 (7 miesięcy temu)
da signa
 
+1 głosów:1
2025-10-31 11:26:20 (7 miesięcy temu)
do da signa: Já zmieniłem, bo był znacznik kolejowy, automat sám zdecydował ☺️
2025-10-31 10:38:45 (7 miesięcy temu)
do Nemezis: Chyba już wszystko poprawione, dziękuję za czujność :)
2025-10-31 11:28:49 (7 miesięcy temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do da signa: Kolejny absurd, przypisany do kategorii dworzec autobusowy. W Warszawie jest ponad 3,5 tys. przystanków autobusowych . Potrzebne nam to? Moim zdaniem nie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2025-10-31 13:01:52 (7 miesięcy temu)
Nemezis
 
+3 głosów:3
do da signa: Lepiej będzie jak przypiszesz tutaj ten swój przystanek aniżeli do autobusów :)
2025-10-31 11:41:30 (7 miesięcy temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
do da signa: Dziękuję.
2025-10-31 11:44:05 (7 miesięcy temu)
do Nemezis: To teraz zapraszam tutaj :)
2025-10-31 12:17:46 (7 miesięcy temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do mamik: Jak ktoś chce fotografować przystanek to lepiej po prostu zrobić zdjęcie w szerszym kontekście - pokazać go jako element ulicy a nie tylko sam przystanek i trochę otoczenia.
2025-10-31 13:20:41 (7 miesięcy temu)
Jarosław Dubowski
 
+3 głosów:3
Na pierwszym planie skrzynka elektryczna, stacja gazowa na środkowym.
2026-06-21 02:51:38 (7 dni temu)
26 Dyskusji (ostatnia 2 dni temu)
Dzielnica Sławin - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Sławin
12
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet