Nie może być przypisany przystanek do autobusów, bo nie nie przedstawia autobusu, więc to nonsens. Wystarczy jeśli już, czego jestem przeciwna, do ulicy, ale też nie do Ducha 2, bo to inny adres. Zatem ciągle są błędy.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
do Nemezis: Nie jestem ADM, ale nie mogę się powstrzymać przed wyłożeniem pewnej logiki: Nie zakładamy obiektów dla wszystkich przystanków jak leci. Natomiast jeżeli zdarzy się zdjęcie, na którym główną rolę gra przystanek, to mamy 2 wyjścia: nie publikować tego zdjęcia, albo publikować, a zatem do czegoś je przypisać. A do czego najlepiej przypisać powyższe zdjęcie?
do Nemezis: Pytanie nie jest proste, a powiedziałbym, że próbujesz je uprościć w konkretnym celu i podejrzewam że w przypadku odpowiedzi negatywnej będziesz się czepiać każdego przystanku, a w przypadku odpowiedzi pozytywnej będziesz jeździć po mieście, fotografować wszystkie przystanki i zakładać im obiekty :))) Ale czekamy na decyzję jury.
do da signa: Moim zdaniem to doprowadzi do absurdu. Zresztą ten obiekt przypisałas do kategorii "autobus" czyli takiej w której np we Wrocławiu sa autobusy a nie przystanki
do mamik: Jak ktoś chce fotografować przystanek to lepiej po prostu zrobić zdjęcie w szerszym kontekście - pokazać go jako element ulicy a nie tylko sam przystanek i trochę otoczenia.