| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Podgórska
1
Obiekty w okolicy
Ptasia 3
186
m
Lwówek Śląski
Złotoryjska 34
200
m
Lwówek Śląski
Pałacowa 13
239
m
Lwówek Śląski
Miasteczko ruchu drogowego
257
m
Lwówek Śląski
Przystanek kolejowy Płakowice
271
m
Lwówek Śląski

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Cmentarz

Obiekt istnieje częściowo
Dawniej: Friedhof Plagwitz
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Daj znacznik na mapę.
2015-03-21 10:48:26 (11 lat temu)
Ktoś drzewa na tym cmentarzu wycina ?
2015-03-21 10:50:46 (11 lat temu)
Dopisałem do ulicy Podgórskiej, to teren dawnej wsi "Ober Wienberg", dodałem jako nazwę dawną.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: brak literki
2015-03-21 11:02:42 (11 lat temu)
do antypuszka©: Zaznaczyłem cmentarz, ale literka m nie znika...
2015-03-21 10:50:00 (11 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Kiedy jedziesz tam jeszcze raz ?
2015-03-21 10:52:12 (11 lat temu)
do antypuszka©: Tak , dlatego nie mogłem robić ujęć jakie bym chciał, był sprzeciw, ale za to się trochę dowiedziałem faktów od tych ludzi.Rowerem (25 km.) jeszcze przed zielonym gąszczem jaki sie zrobi w maju.
2015-03-21 10:54:16 (11 lat temu)
do Dariusz Łukasik: 25 kilometrów jest od Ciebie, u mnie będzie więcej.
2015-03-21 10:57:00 (11 lat temu)
do antypuszka©: Jesteś młodszy, co to dla Ciebie!, część trasy jest za darmo z górek , ok 10 km...
2015-03-21 10:58:36 (11 lat temu)
JY
 
Z której strony jest wejście na ten cmentarz?
2015-03-21 10:14:36 (11 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do JY: Od strony ulicy Podgórnej w Płakowicach, była tu dawna wieś Ober Wienberg, z ktorej pozostały dwa czy trzy stare domy, reszta jest nowa, po 1945 r. Płakowice Kolonia, ale jak mówił mi jeden z przechodni, była to nazwa tylko w użytku mieszkańców, miałem mało czasu, na pewno tam jeszcze podjade w wolny czas.
2015-03-21 10:17:55 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Brama do dawnego cmentarza.
Resztki niemieckich nagrobków
1939
-
1980
1939
-
1980
1980
-
1980
1980
-
1980
1980
-
1980
1980
-
1980
1980
-
2014
2014
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet