| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Słupiecka
1
2
2a
3
9
11/8
14
15
16
18
20
22
24
26
28
30
30
42
46

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Słupiecka

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Mikrob
 
Wreszcie ją tutaj upolowałem.
2011-08-21 22:30:27 (14 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+2 głosów:2
do Mikrob: A potem wypchałeś i powiesiłeś na ścianie ;)?
2011-08-21 22:45:56 (14 lat temu)
Mikrob
 
+2 głosów:2
do Tomasz Górny (Nemo5576): Zjadłem polaną olejem.
2011-08-21 22:47:49 (14 lat temu)
do Mikrob: Ja dziś takiego emeryta trafiłem :)
2011-08-21 22:57:52 (14 lat temu)
Mikrob
 
do Tomasz Górny (Nemo5576): Czy ten emeryt stoi nieruchomo?
2011-08-22 17:52:39 (14 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Dlatego łatwo na niego polować ;)
2011-08-22 18:43:50 (14 lat temu)
Mikrob
 
do Tomasz Górny (Nemo5576): No właśnie... to tak jakbyś poszedł do zoo na polowanie ;-).
2011-08-22 22:01:12 (14 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:3
"Gagariny" vel "ruskie" wracają do łask, he, he. Z powodu ogromnego zużycia coraz to drożejącego paliwa (175 g/KM/h) PKP praktycznie zaniechało ich eksploatacji, odstawiając je na cmentarzysko w Czeremsze, gdzie było ich kilkaset. Jedyna w Polsce lokomotywa z silnikiem dwusuwowym (o mocy 2000 KM). i , co najciekawsze, bez przekaźników nadmiarowych, przez co "gagariny" były w stanie wyciągnąć unieruchomione w śnieżnych zaspach najcięższe pociągi. Co to są przekaźniki nadmiarowe, wie najlepiej kol. Skrzypa.
2011-08-22 19:40:10 (14 lat temu)
Mikrob
 
do † Festung: Dzięki za informacje. W PKP miała symbol ST44.
2011-08-22 22:06:44 (14 lat temu)
Mikrob
 
Witam w moich rodzinnych stronach.
2011-11-06 21:14:00 (14 lat temu)
Guderian
 
+1 głosów:1
Bardzo uroczy zakątek :)
2011-11-06 22:31:59 (14 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
"Rumun"
2013-04-18 19:24:36 (13 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do † Festung: Ale dobrze mówi po polsku :-)
2013-04-18 23:12:16 (13 lat temu)
Mikrob
 
Dawaj pod budowę.
2018-12-17 20:32:21 (7 lat temu)
do Mikrob: Buty gumowe i na budowe.
2018-12-17 21:10:17 (7 lat temu)
Mikrob
 
do piotr brzezina : A można znowu bo rozbudowują zakład.
2018-12-17 22:10:02 (7 lat temu)
5 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Ulica Słupiecka - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet