| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
ul. Bytomska
ul. Ficka Jana, ks.
ul. Inwalidów Wojennych
ul. Konstytucji 3 Maja
ul. Pod Lipami
ul. Studzienna
ul. Ziętka Jerzego, gen.

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Dzielnica Centrum

Dawniej: Deutsch Piekar
Zdrowie
Wojsko
Edukacja
Budowle
Kultura
 
Religia
Zieleń
Transport
Przemysł
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345następna
da signa
 
+1 głosów:1
Bytomska 97 i Pod Lipami 1-1c to jeden budynek. Scalam obiekty.
2025-01-08 17:55:32 (rok temu)
Nemezis
 
Domyślam się (nie znając śląskiego), że zapraszają tutaj :)
2024-11-10 19:58:44 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Nemezis: Ponadto przypominają by uważać (schody strome). Bifyj zaś to kredens.
2024-11-10 20:27:26 (rok temu)
Nie wiem, czy Młodzieżowy Dom Kultury jeszcze tu jest ? Tabliczka przy drzwiach zniknęła.
2025-01-09 16:38:13 (rok temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
2025-01-09 19:20:33 (rok temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Zmieniłem nazwę.
2025-01-09 19:23:59 (rok temu)
Petrus
 
+2 głosów:2
Bytomska. Numer 135 itd.
2023-12-29 18:29:17 (2 lata temu)
Przeniosłam zdjęcie do obiektu.
2025-01-09 16:12:51 (rok temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Pierwsze współczesne.
2025-01-08 15:59:47 (rok temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
Rozetka po sieci trakcyjnej na budynku.
2025-01-08 22:01:32 (rok temu)
2025-01-09 09:52:13 (rok temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Tutaj Eugeniusz zrobił zbliżenie
2025-01-09 09:45:45 (rok temu)
Zastanawiam się czy ma uzasadnienie ten obiekt Bytomska 129 -131. Wg, mnie są to dwa oddzielne budynki. Ale może to dlatego, że są jakoś powiązane?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2025-01-09 10:39:19 (rok temu)
do da signa: Można rozdzielić kiedyś to był jeden właściciel obecnie jest nowy właściciel.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litery
2025-01-09 11:53:18 (rok temu)
do Eugeniusz S.: Rozdzieliłam.
2025-01-09 12:31:29 (rok temu)
Mam prośbę mógłbyś odpisać koledze?
2025-01-11 19:49:02 (rok temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
To sklepienie konchowe absydy, w której znajduje się ołtarz główny
2026-05-05 17:09:45 (miesiąc temu)
rparys
 
do Woj11: Zmieniłem podpis
2026-05-05 22:09:16 (miesiąc temu)
41 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Centrum
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet