| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
ul. Mała Puszcza

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Dzielnica Kozubnik

Religia
Sport
Budowle
 
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
augiasz
 
Super - i jaka fontanna! Mam zdjęcie jej zardzewiałej podstawy :)
2017-01-21 13:31:58 (9 lat temu)
mir242
 
do augiasz: Fajnie tam wtedy było... ;-)
2017-01-21 13:42:17 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Fotopiesek :)
2017-07-18 16:33:52 (8 lat temu)
augiasz
 
Byłem kilka tygodni temu z żoną i jestem zadziwiony nowymi obiektami, z tym że nie wiem czy prace ustały czy ciągle coś tam robią?
2017-09-13 19:57:29 (8 lat temu)
mir242
 
do augiasz: Ja byłem w piątek po południu i szczerze mówiąc nic tam się nie działo.
2017-09-13 20:24:11 (8 lat temu)
mir242
 
O ile dobrze pamiętam to był główny hol.
2017-09-13 19:54:59 (8 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
do mir242: Widzę, lotniczy fotel od ,,malucha". Takie dwa mi skradziono, długo potem szukałem, aby na czymś siedzieć i jeździć :)
2017-09-18 11:55:46 (8 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+3 głosów:3
do YouPiter: To już ześ jeden znod i mozesz już jechac na rajd Barbórki.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: 1236540
2017-09-18 16:10:56 (8 lat temu)
mir242
 
W budynku tym na dole mieścił się kiosk "Ruchu".
2017-09-13 21:18:24 (8 lat temu)
augiasz
 
Prędzej "Pierwiosnek". "Modrzew" był nad stołówką.
2017-09-16 14:08:05 (8 lat temu)
mir242
 
do augiasz: Czyli to jest DW "Modrzew"

2017-09-16 14:18:25 (8 lat temu)
mir242
 
do mir242: Jesteś pewien że to był "Pierwiosnek" ?
2017-09-16 14:25:50 (8 lat temu)
augiasz
 
do mir242: Pamięć jest zawodna, ale na pewno nie "Modrzew"
2017-09-16 14:30:43 (8 lat temu)
mir242
 
do augiasz: No niestety ;) Pozostawiam na razie w spokoju tego "Pierwiosnka".
2017-09-16 14:44:31 (8 lat temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
Witam nowego kolege na stronach, mam dziśaj dyźur powitalny wiec..drobna uwaga. Źródlo sie dodaje jeźeli niejesteś autorem zdjiecia. Naprz. dodawasz zdjiecie archiwalne kture jest pobrane z aukcii internetowe, albo jest pobrane z NAC Narodowego Archiwum Cyfrowe Jeźeli jesteš autorem zdjiecia, to przy editowaniu odhacz tylko jestem autorem. Narazie pozdrawiam i przepraśam za ortografie :-)...Ale napewno dasz rade przeczytacz i zrozumieć.
2018-01-03 07:10:27 (8 lat temu)
Ja tą fotkę, mam też u siebie na stronie, z porównaniami Kozubnika.
2018-01-04 17:29:29 (8 lat temu)
Jeśli chodzi o to zdjęcie, to nie, zaznaczyłem to przez pomyłkę. Niestety to zdjęcie nie jest moje, to zdjęcie pochodzi ze strony:
Ja wrzuciłem to na Facebook-a i nie mam żadnych problemów, próbowałem zaznaczyć źródło, ale nie widać tej strony.:-)
2018-01-05 20:00:00 (8 lat temu)
do Karol MAN: No ale zdjiecie zrobileś ty, tz. źe jesteś autorem. Poprzednia uwage napisalem tylko źe bys w przy dodawaniu zdjieć na fotopolska wiedzial na poczatek co i jak s editowniem
2018-01-04 17:36:26 (8 lat temu)
do Karol MAN: No to inaczej, tu jest wlaśnie problem. Jeźeli niejesteś autorem, to tutaj jesteś w opisu podany jako autor. Wiec, przy dodawaniu zdjieć kturych niejesteś autorem, odchać przy editowaniu-JESTEM AUTOREM- jako źródlo dodaj inne, i w opisu zdjiecia daj link na strone skad pochodzi to zdjiecie. idealne by bylo, jak bys byl w kontakcie z administratorem strony skad zdjieca pobraleś. Dla pozwolenia publikowania jego zdjieć, czasami sie zdarzaja konflikty. I jeźeli masz pozwolenie, i maś w zamiaru wiecej zdjieć z tej strony pobrać, bylo by chyba idealne napisacz do naszych administatorów o dodanie źródla. ja Ci tutaj wiele niepomoge, bo sam widziś jak moja ortografia wyglada, i jeścze nieprubowalem dodawać źródlo.
2018-01-06 07:19:01 (8 lat temu)
augiasz
 
+1 głosów:1
Za duże!
2018-06-16 22:22:24 (8 lat temu)
To aż tak duże? Ja mam jeszcze, trochę większe.:-D
2018-06-16 23:24:57 (8 lat temu)
augiasz
 
+1 głosów:1
do Karol MAN: Przebóg! Dawaj z 1900 max na dłuższym boku - to nie panoramy!
2018-06-17 07:24:42 (8 lat temu)
augiasz
 
+1 głosów:1
Świetna seria, ale wrzucaj mniejsze.
2018-06-28 13:28:48 (7 lat temu)
Ahh, ja nie wiem ,jak to zmniejszyć? Bo w Świerku, ktoś za mnie, to zmniejszył.
2018-06-28 13:34:29 (7 lat temu)
Ja mam Adobe Photoshop-a CS4, umiem ale kadrować, a zmniejszać mi nie szło.:-O
Umiem to robić, ale w MS Office World 2007, ale to jest, dla mniejszych rozmiarów...
2018-06-28 14:42:54 (7 lat temu)
Ach Racja, myślałem że może szablon, ale zmniejszanie jest dobre, dla kiepskiej jakości. Dobra dzięki, spróbuje to zrobić.:-D
2018-06-28 18:57:59 (7 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
do Karol MAN: Należy użyć programu graficznego.
2018-06-28 14:09:29 (7 lat temu)
esski
 
+3 głosów:3
do Karol MAN: Możesz w czasie wrzucanie zdjęć odhaczyć ... zmniejszaj automatucznie....żaden Photoshop nie jest potrzebny, aczkolwiek przydaje się do kilkuset innych rzeczy
2018-06-28 16:53:31 (7 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
Zacny środek transportu ;)
2021-12-15 07:43:59 (4 lata temu)
15 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Kozubnik
 
 
 
 
 
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet