| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Dzielnica Glinice

Zdrowie
Zieleń
Sport
Kolej
Przemysł
Inne
 
Religia
Edukacja
Transport
Budowle
Kultura
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...1314następna
WW
 
+2 głosów:2
To może być bardzo ładny budynek. Ciekawe, czy będzie miał szczęście.
2011-07-21 11:17:08 (14 lat temu)
Askofer
 
Budynek chyba miał.
2026-05-18 20:31:02 (miesiąc temu)
rob3rttc
 
+1 głosów:1
Miało chyba być 65/67. Dziś już tu stoi stacja paliw Tyxon.
2025-12-19 15:43:59 (6 miesięcy temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
"To nie spełnia tych wymogów" - mógłbyś dokładniej podać?
2024-09-22 16:21:59 (rok temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Przypisałabym raczej do pomnika niż fontanny, która tu widać w części.
2024-09-22 19:26:25 (rok temu)
max
 
+1 głosów:1
@Rafał T: Nie usuwaj pojedynczych zdjęć obiektów. Są jakie są ale są jedyne. Poczekaj aż się pojawią inne albo sam coś pstryknij i wtedy wyrzucaj wymieniaj ...
2024-09-22 19:30:30 (rok temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Piotruś pokaż mi swoje zdjęcie gdzie w taki sposób pokazałeś główny obiekt do którego przypisane jest zdjęcie. Obstawiam że nie znajdziesz.Co do wymogów - prawidłowo naświetlone, przemyślanie skadrowane.
2024-09-23 20:36:56 (rok temu)
Rafał T
 
+2 głosów:2
do max: Wedle życzenia jest nowa fotka, może więc reasumpcja głosowania ?
2024-11-20 16:25:45 (rok temu)
max
 
do Rafał T : Tu ta sama uwaga co pod zdjęciem
2024-09-23 20:46:01 (rok temu)
do Rafał T : Zacznę od "Piotruś" dawno do mnie tak na fp nie mówili. Podniosłeś mnie na duchu więc mogę zostać na następne 13 lat, na nie szczęście dla ...... :-). Serio, dałeś powód cały paragraf który mówi to i to i tp. Po drugie nie wszyscy mają wypasione aparaty, komórki no i pogoda. To co napisała Zosia zrobić obiektem widoczny pomnik.
2024-09-23 21:01:10 (rok temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Jak mi się takie "zrobi" do do kosza idzie. Jeśli wybieram się na focenie to praktycznie wszystko idzie na stronę, jeśli idę coś załatwiać na mieście i zabieram aparat bo może coś się trafi to większość ląduje w koszu dlatego że mi się spieszyło.
2024-09-23 21:08:32 (rok temu)
da signa
 
+6 głosów:6
do Rafał T : Zauważ, ze zdjęcie jest z 2016 i na pewno nie było wykonane zgodnie z wymogami FP . Zostało zamieszczone jako "pasujące" do tego akurat miejsca i jakoś je trzeba było przypisać. Myślę, że to dobrze, że ludzie udostępniają swoje stare fotki, które może nie są najpiękniej skadrowane, ale są niepowtarzalne, bo w czasie cofnąć się jeszcze nie potrafimy.
2024-09-23 21:23:51 (rok temu)
do da signa: Jak napisała Zosia pasuje do pomnika.
2024-09-23 22:48:27 (rok temu)
Askofer
 
+3 głosów:3
do Rafał T : Ani nie pasuje do pomnika ani do fontanny. Ale ja bym zostawił przynajmniej pokazuje wzajemne zorientowanie się względem siebie tych dwóch obiektów . I to jest jedyna zaleta tego zdjęcia.
2024-10-16 23:27:15 (rok temu)
elot360
 
do Rafał T : Na twojej fotce nie ma wody, więc może zostać stara :P

Btw jeśli zdjęcie nie pasuje ani do pomnika ani do fontanny, może warto zdjęcie przypisać po prostu do parku a obiekty pomnika i fontanny dodać do zdjęcia jako notki?
2024-11-20 17:10:02 (rok temu)
do elot360: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2024-11-20 17:11:36 (rok temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do elot360: Tradycyjnie - gdzieby to przypisać, trzeba pomyśleć przed zrobieniem lub dodaniem na stronę. Nie ma wody - tam nie ma fontanny : )
2024-11-20 17:34:31 (rok temu)
pawulon
 
do Rafał T : U ciebie nie ma pomnika ;-)
2024-11-20 17:46:06 (rok temu)
do pawulon: Jest i pomnik : )
2024-11-20 18:22:43 (rok temu)
pawulon
 
do Rafał T : No i woda tam jest ;-)
2024-11-20 18:28:16 (rok temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
Datowanie za późne - sądząc po wyglądzie postaci na tym i innych zdjęciach z tej serii, to najpóźniej połowa
lat 50-ych. Cała seria nie przedstawia "Radoskóru", tylko jego poprzednika - Radomskie Zakłady Obuwia,
które istniały w latach 1947-1959
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Link
2025-03-29 22:17:05 (rok temu)
do nyskadolniak: To były dwie różne firmy czy ta sama firma pod różnymi nazwami?
2025-03-29 22:18:50 (rok temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak: To są zdjęcia z pierwszego albumu, wklejane zdjęcia. Datowanie 1960 i nazwa Radoskór. Jest drugi album, rocznik 1949 i zatytułowany jest Radomskie Zakłady Obuwia. Najwyraźniej zmiana szyldu nie była w roku 1960 priorytetem.
2025-03-29 23:24:54 (rok temu)
do Jarosław Dubowski: Wiem tyle, że Radoskór na pewno wchłonął Radomskie Zakłady Obuwia, ale też kilka innych zakładów z branży skórzanej w Radomiu (przed wojną należących do Baty).
2025-03-29 22:25:30 (rok temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do Desperado: Wg mnie lata 40/50 na wszystkich zdjęciach z serii, które wrzuciłeś - pozostaję przy swoim, sorry...
2025-03-29 23:46:02 (rok temu)
do nyskadolniak: I jeszcze jedno - "Radoskór" powstał w 1959.
2025-03-31 22:59:27 (rok temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Tu też fryzury z lat wcześniejszych.
2025-03-30 09:36:12 (rok temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
To może być wcześniejsze niż 1960, fryzury raczej z l. 50.
2025-03-30 09:35:45 (rok temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Mnie się też chwilami tak wydaje ale co robić ? :) Być może jest tak, a jest to album-prezent dla dyrektora, że zdjęcia są wcześniejsze ale darowany był w 1960 ? Wysłałem zapytanie i czekam.
2025-03-30 12:01:26 (rok temu)
Jacy
 
+1 głosów:1
Czy w tle widać Radomskie Zakłady Przemysłu Drzewnego?
2026-01-24 13:13:14 (5 miesięcy temu)
rob3rttc
 
+1 głosów:1
do Jacy: Za bardzo się nad fotką nie zastanawiałem, ale masz chyba rację. Z terenu RZPS widać zakłady drzewne.
2026-01-24 17:39:30 (5 miesięcy temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
W grudniu 1939 jeszcze tyle śniegu nie było. Zostawiłbym w tej serii tylko 1940
2026-02-20 16:54:51 (4 miesiące temu)
Jacy
 
Ten dom w tle prawdopodobnie stoi przy obecnej ul. Średniej.
2026-02-21 15:46:24 (4 miesiące temu)
Jacy
 
+1 głosów:1
Jeśli ulica przebiega przez kilka dzielnic, to co trzeba zrobić, żeby dopisać do właściwego odcinka/dzielnicy dane zdjęcie? Bo w tej chwili jest przypisane do "Długojowa" a to jest "Śródmieście" 🤔
2026-06-21 10:38:49 (6 dni temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Jacy: Wchodzi sie do edycji zdjęcia "ścieżki przypisań rozwiń", dokonuje wyboru i klika "zaktualizuj ścieżki". Poprawisz sam czy pomóc przy powyższym zdjęciu?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dod.
2026-06-21 11:28:56 (6 dni temu)
Jacy
 
do ZPKSoft: Dziękuję! 😉
2026-06-21 12:04:43 (6 dni temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Jacy: "Starzy" fotopolanie nazywają tę operację "przestawianiem wajchy" ;-)
2026-06-21 12:23:27 (6 dni temu)
138 Dyskusji (ostatnia 6 dni temu)
Dzielnica Glinice - obiekty i wydarzenia
1937
-
1938
1937
-
1938
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Glinice
123
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet