| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Dzielnica Śródmieście

Zdrowie
Religia
Zieleń
Sport
Budowle
Przemysł
Inne
Krajobraz
Wojsko
Edukacja
Transport
Woda
Kultura
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...1819następna
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
1975+ (PF 125p MR75).
2024-09-01 13:55:16 (rok temu)
Alojz
 
To fragment Placu Wolnosci a nie rynku.
2010-11-07 11:17:48 (15 lat temu)
fck
 
do Alojz: Poprawiłem.
2010-11-07 11:36:23 (15 lat temu)
Dana
 
Ulica Miejska
2026-05-09 11:47:37 (miesiąc temu)
Dana
 
Ulca Miejska, po prawej Miejska 3, w głębi Korfantego 11
2026-05-09 11:44:46 (miesiąc temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Przypisałam dodatkowo do Kościelnej 8 i dałam znacznik :)
2025-02-24 19:17:56 (rok temu)
TW40
 
do Dana : Podziękowania!
2025-02-24 21:49:19 (rok temu)
Dana
 
Miejska 3
2026-05-09 11:36:16 (miesiąc temu)
Dana
 
Ulica Miejska
2026-05-09 11:48:32 (miesiąc temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Produkcja seryjna Jelcz 315 ruszyła w IV kw. 1968 - tu zatem raczej najwcześniej rok 1969.
2024-09-01 13:51:19 (rok temu)
max
 
+1 głosów:1
yani
 
do nyskadolniak:
A czarna plastikowa atrapa w 125p?
2024-09-01 16:07:56 (rok temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do yani: Pewnie. Jak zwykle skupiłem się na jednym :/
2024-09-01 18:12:08 (rok temu)
do yani: Nie aby od 1973?
2024-09-02 07:53:45 (rok temu)
yani
 
+3 głosów:3
do Jarosław Dubowski:
Teoretycznie tak, ale na pewno to późniejsze lata - ten egzemplarz na zdjęciu jest już co nieco przechodzony...
2024-09-02 10:44:10 (rok temu)
Dana
 
Takie już jest, ale bardziej okrojone
2024-11-30 21:43:35 (rok temu)
szymcar
 
+1 głosów:1
To jest targowisko w Rybniku przy ul. Hallera
2026-02-19 10:15:42 (4 miesiące temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do szymcar: Przeniosłam.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: liter
2026-03-17 23:03:03 (3 miesiące temu)
Ktoś kojarzy gdzie to?
Największe stężenie Kupczaków występuje w powiecie żywieckim, ale to się nieco kłóci z opisem...
2026-03-04 03:20:40 (3 miesiące temu)
reden
 
+1 głosów:1
2026-03-04 22:27:00 (3 miesiące temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Monopol wykorzystywał godło Polski. Wg. mnie górna granica to 1928
2026-03-22 21:48:43 (3 miesiące temu)
Petrus
 
+1 głosów:1
do reden: No, ten schodkowy murek ceglanej kamienicy nr 11 też pasuje
2026-03-04 22:31:44 (3 miesiące temu)
jasiekjanow
 
+1 głosów:1
do reden: Przychylam się.
2026-03-22 20:56:40 (3 miesiące temu)
do Woj11: Po 1928 przestał wykorzystywać czy zmienił się wizerunek orła?
2026-03-22 23:41:05 (3 miesiące temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Zmiana orła
2026-03-23 06:22:15 (3 miesiące temu)
185 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Dzielnica Śródmieście - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Śródmieście
123
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet