| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Dzielnica Stodoły
ul. Cisowa
ul. Czarnieckiego Stefana
ul. Jaworowa
ul. Junaków
ul. Lechicka
ul. Rudzka
ul. Stalowa
ul. Szeroka
ul. Zwonowicka

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Dzielnica Stodoły

Zdrowie
Zieleń
Sport
Kolej
Woda
Kultura
 
Religia
Edukacja
Transport
Budowle
Przemysł
Stodoły - dzielnica Rybnika położona w północno-zachodniej części miasta nad Zalewem Rybnickim. Liczba mieszkańców ok. 600 osób i jest to tym samym najmniejsza dzielnica Rybnika.

Na terenie Stodół znajduje się stadnina koni oraz ośrodek hipoterapii, a także ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy Elektrowni Rybnik. Najważniejszym obiektem zabytkowym jest pocysterski dwór z 1736, zbudowany w stylu barokowym. Przed II wojną światową wieś znajdowała się w granicach Niemiec, po wojnie Stodoły wróciły do Polski.

Źr. Wikipedia
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Alojz
 
+1 głosów:1
Dawny szpital przy ulicy Rudzkiej w Rybniku. Obecnie Kampus.
2010-11-04 19:13:50 (15 lat temu)
fck
 
do Alojz: Dziękuję, przypisałem. A ten konkretnie budynek nie istnieje, czy został przebudowany? Ostatnim razem kiedy byłem w Rybniku kręciłem się w okolicy kampusu, ale nie kojarzę takiej parterówki.
2010-11-04 20:48:58 (15 lat temu)
do fck: A nie dobudowano z lewej drugiego skrzydła pod kątem prostym?
Jeśli tak to zapewne jest to budynek w południowej części kompleksu.
2010-11-04 21:39:42 (15 lat temu)
Alojz
 
do Jarosław Dubowski: Troche sie zmienilo. Tak to waglada dzisiaj:
2010-11-04 22:49:51 (15 lat temu)
Alojz
 
2010-11-04 22:51:20 (15 lat temu)
fck
 
do Alojz: Takie pytanie poza tematem: Kolega przypadkiem nie z Zapomnianego Rybnika?
2010-11-05 12:32:00 (15 lat temu)
Alojz
 
do fck: Posrednio tak :)
2010-11-05 14:34:00 (15 lat temu)
Krzyś_
 
To budynek wykorzystywany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, a nie Uniwersytet Śląski.
2015-02-20 21:46:21 (11 lat temu)
Adam56
 
Dziękuję za sprostowanie. Zmieniłem w opisie.
2015-02-21 09:35:11 (11 lat temu)
Adam56
 
Dlaczego to zdjęcie otwiera się w tak dużym oknie, że nie widać całości?
2014-12-14 11:25:16 (11 lat temu)
do Adam56: Już to poprawiłem - po prostu skrypt chciał pokazać i zdjęcie i opis w całości na ekranie. Zrobiłem ograniczenie - jeżeli opis jest za długi to nie pokaże go w całości na ekranie za 1 odsłoną.
Poprawka pokaże się po odświeżeniu strony.
2014-12-14 11:33:17 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Adam56: Adamie, to nauczka, że takie długie opisy nadają się w sam raz do opisu obiektu. Pod zdjęciem piszemy nieco krócej :)
2014-12-14 11:36:10 (11 lat temu)
Adam56
 
do ZPKSoft: Dziękuję za wyjaśnienie. Jak taki opis dodać?
2014-12-14 11:37:48 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: ... a wczoraj w nocy i dziś rano usprawniłem przeglądanie zdjęć w obiektach, ulicach, źródłach, galeriach użytkowników:
- miniaturki zaznaczają się ładnie - kolorem "roku"
- pasek miniatur pokaże się w górnej części ekranu - coś jak w images.google.pl
- przykład
2014-12-14 11:39:03 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do Adam56: Wchodzisz do obiektu, klikasz "edytuj" i piszesz treść w oknie "opis obiektu" i zatwierdzasz poprzez kliknięcie "edytuj" poniżej tekstu. Na razie możesz edytować tylko utworzone przez siebie obiekty.
2014-12-14 11:42:02 (11 lat temu)
Adam56
 
do Neo[EZN]: Chciał bym ten opis zamieścić w opisie obiektu. Jak mam to zrobić?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: nie potrzebne pytanie
2014-12-14 11:42:15 (11 lat temu)
Adam56
 
do ZPKSoft: Chcę zrobić tak jak napisałeś, klikam na edytuj i nie ma żadnej reakcji. Nic się mi nie otwiera, żadne okno
2014-12-14 11:46:38 (11 lat temu)
Adam56
 
do Adam56: teraz zadziałało
2014-12-14 11:49:17 (11 lat temu)
Adam56
 
do Adam56: Zrobiłem jak napisałeś. Okno się otworzyło, ale tam nie widzę zakładki opis obiektu, albo robię coś źle.
2014-12-14 11:51:32 (11 lat temu)
pawulon
 
do Adam56: A otworzyłeś edycję tego zdjęcia, czy całego obiektu, bo to obiekt musisz edytować.
2014-12-14 11:56:14 (11 lat temu)
Adam56
 
+2 głosów:2
do Adam56: Robiłem źle. Teraz zrozumiałem gdzie to trzeba zrobić. Dziękuję za podpowiedź.
2014-12-14 11:56:27 (11 lat temu)
Słowo ERBAUT dokładnie zatynkowane.
2018-01-18 19:10:51 (8 lat temu)
Mikrob
 
+2 głosów:2
Bardzo fajne zdjęcie. Niby ta elektrownia za daleko a jednak blisko.
2018-05-18 20:26:45 (8 lat temu)
mag
 
+2 głosów:2
Fajne (?) ...a gdzie jest ta zapora ?
2018-05-19 22:06:39 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do mag : Kasia na niej stoji, sama tak opisala...
2018-05-19 22:22:37 (8 lat temu)
do mag : W tej sytuacji - gdy lokalizacja nie jest jasna - do jakiego miejsca powinnam poprawnie przypisać lokalizację tego zdjęcia? Zalew, elektrownia? Skoro nie zapora, na której stoję. Tak na przyszłość chcę wiedzieć, aby uniknąć pytań tego typu.
2018-05-22 13:44:03 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Silverka: Zalew na pewno, może być i elektrownia albo tylko dać jej znacznik na zdjęciu.
2018-05-22 13:47:10 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Piotrze, czy żródlo jest poprawne ?
2022-04-07 14:29:33 (4 lata temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do vetinari: Zapomniałem przeinstalować , dzięki
2022-04-07 14:54:47 (4 lata temu)
do piotr brzezina : No, masz troche roboty....nadal chyba dodajeś jako zbiory priwatne 😃😃
2022-04-07 16:28:04 (4 lata temu)
do vetinari: Jestem trochę nie swój, przeżywam swój wyjazd Dzięki
2022-04-07 16:37:38 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Wiem, trzymam kciuky, szeroiejj drogy, i w nic się niemiszaj!!!👍
2022-04-07 18:18:58 (4 lata temu)
do vetinari: Dziękuje
2022-04-07 18:39:00 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
A nie jest to dawna remiza ? Architektonicznie nie wygląda na kaplicę.
2022-04-07 17:51:40 (4 lata temu)
do ZPKSoft: Tak to wygląda, na mapce miałem zaznaczone "kaplica". Zaraz to przerobie Dzięki
2022-04-07 18:01:49 (4 lata temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
2022-04-07 18:03:27 (4 lata temu)
8 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Dzielnica Stodoły - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Stodoły
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet