| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wnętrza

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Nasza flaga!!!Czeski ślad na FP :-)
2015-10-19 08:29:13 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: Jeszcze więcej czeskiej historii jest w mojej wsi, która leży pod Strzelinem. W moim stuletnim domu do 1957 r. mieszkały osoby pochodzenia czeskiego . Przeczytaj też artykuł . Veti, mamy coś wspólnego ;)
2015-10-19 09:07:48 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Wiem źe tereny Ślask jest historicznie powiazany s królewstwem Czeskim..osiedlenie-czy raczej emigracia tych terenów przes czechów byla naturalna-perzekucie religine-Ślask byl przyjaźnieszy dla protestantów...ale dziekuje za informacie
2015-10-19 17:02:05 (10 lat temu)
On jest za współcześnie ubrany, okulary i garnitur ma z lat siedemdziesiątych XX w. a nie z 1908 roku?, pozostaje jeszcze pytanie jak długo żył? Może do tych lat o których napisałem w pytaniu.
2015-10-11 20:44:08 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Dariusz Łukasik: Zmarł w 1932 r.
2015-10-11 20:46:05 (10 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Już w tych czasach mieli ładowarki do akumulatorków.
2015-10-12 12:29:24 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : To co leży na stole na wspomnianym przez Ciebie zdjęciu w części prawej nie pochodzi z ekspozycji a są to elementy związane z uroczystością otwarcia Izby Muzealnej - upominki dla gości, wstęga i nożyczki do jej przecięcia itp. gadżety ;) Ładowarka zapewne kogoś z oficjeli lub fotografów. Do zdjęcia nie mogliśmy usunąć tych przedmiotów.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek
2015-10-12 12:37:33 (10 lat temu)
do piotr brzezina : Maś racie...raczej to oświadcza o diletantizmu pracowników Izby Muzealnej..ale moglo bycz gorzej...mogle sie tam ladowacz komórka albo smatrphone...:-)
2015-10-19 08:27:39 (10 lat temu)
do ZPKSoft: To tylko tak dla żartów.
2015-10-12 13:21:22 (10 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Brak "atmosfery pracy". Miejmy nadzieję, że braki w ekspozycji będą uzupełnione. Gdyby pracował przy tak pustym biurku na nagrodę by raczej nie zasłużył.
2015-10-12 13:30:03 (10 lat temu)
Ciekawe. Przerost formy nad treścią. Każdy naukowiec i twórca się tego boi. Wsadzić za biurko faceta, który działał w laboratorium? Chyba nie w europejskim stylu. Zosiu, wybacz. Może dopisać do głupot i dziwactw?
2015-10-12 01:46:24 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wacław Grabkowski: Nie mam czego wybaczać, każdy ma prawo do własnego zdania. Biurko i fotel pochodzi z gabinetu dyrektura Strzelińskiego Ośrodka Kultury czyli było za darmo, natomiast inscenizacja laboratorium raz , że wymagałaby nakładów finansowych a dwa, że z racji szczupłości miejsca trudna do urządzenia.
2015-10-12 08:40:39 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Jego popiersie w Galerii Sławnych Wrocławian

2015-10-12 09:41:19 (10 lat temu)
3 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Spojrzenie przez drzwi do wnętrza remontowanej dawnej kaplicy szpitalnej. Wkrótce ponownie zagoszczą tu wystawy plastyczne, znajdzie się też miejsce dla strz...
Wnętrze galerii w dawnej kaplicy szpitalnej św. Jerzego. Po remoncie goszczą tu wystawy plastyczne, w piwnicach jest miejsce na kameralne koncerty a pięterko...
1956
-
2024
1956
-
2024
2024
-
2024
2024
-
2024
2024
-
2024
2024
-
2024
2024
-
2024
2024
-
2024
2024
-
2024
2024
-
2024
Wnętrza - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet