| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Przemysłowa (Průmyslová)
717
1000
1017

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Przemysłowa (Průmyslová)

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
czesil
 
Widok w kierunku na Tuł i Czantorię.
2018-03-25 12:02:56 (8 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Czy dałbyś radę opisać wszystkie widoczne wzniesienia, zaczynając od lewej strony? Jak się nazywają te 4 "coś - silosy?" z lewej?
2018-03-25 14:31:25 (8 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Te silosy to zbiorniki gazu wielkiego pieca. Zupełnie wprawo to Czantoria. Tereny nizinne to już Leszna Górna i Dolna.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie
2018-03-26 19:38:54 (8 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Dzięki!
2018-03-26 20:28:08 (8 lat temu)
czesil
 
Kolonia ta nadal istnieje tylko nie wiem czy to właśnie ta, bo takich kolonii było więcej.
2018-03-31 22:41:54 (8 lat temu)
vstrone
 
do czesil: To chyba będzie to, skoro też podają nazwę Borek.
2018-03-31 22:43:55 (8 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Dzięki Rafale!
2018-04-30 00:17:16 (8 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
Tak wygląda dialog starszych panów z międzywojennego pokolenia. Rafał, Czesiek.... co to ma być?:-)
2018-05-01 17:38:43 (8 lat temu)
do czesil: :-) Nie możesz spać? :-)
2018-04-30 07:59:01 (8 lat temu)
czesil
 
do Rafał Chmielowiec: Bezsenność to moja częsta domena.
2018-04-30 09:43:59 (8 lat temu)
do czesil: Próbowałeś gorącego mleka? Polecam.
2018-05-01 11:31:34 (8 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do vstrone: I to by nawet pasowało, by my wszyscy siedzimy w tych starych fotkach :-)
2018-05-01 19:25:56 (8 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
do czesil: I śpimy w starych łóżkach przykryci przedwojennymi pierzynami :-)
2018-05-01 20:47:23 (8 lat temu)
do vstrone: :) :) :)
2018-05-02 08:02:20 (8 lat temu)
czesil
 
Pierwszy od lewej to wojewoda Michał Grażyński, obok niego minister spraw zagranicznych Józef Beck.
2019-03-17 17:44:12 (7 lat temu)
czesil
 
Spust surówki nie zna pojęcia "sobotni wieczór" :-)
2019-10-29 13:48:52 (6 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
do czesil: Taki spust to niezapomniany widok, zwłaszcza w sobotni wieczór.
2019-10-29 20:12:09 (6 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Przypisałam jedynie do huty, bo nie ma jeszcze obiektu dla dworca. Sama wolałabym tego nie robić, bo z pewnością narobię bałaganu. Budynek dworca widać też w środku u dołu na zdjęciu :
2021-02-17 12:15:34 (5 lat temu)
do Dana : Dorobione, linia na mapie, budynek dworca i stacjia kolejowa...troche czasu to zajelo....
2021-02-18 10:09:10 (5 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do vetinari: Díky moc! Zwykle próbuję sama założyć obiekt, ale z liniami kolejowymi sobie nie radzę, Ty natomiast teraz jesteś już ekspertem w tej dziedzinie :)
2021-02-19 09:48:52 (5 lat temu)
do Dana : ☺☺☺ Powiedmy tak, niejestem ekspertem ale trzeba takie rzeczy doeditować. Mam tego ostatnio troche więcej na głowie, ale kiedy mam czas, to go inwestuje w fotopolske. Moźe kiedyś się "wypale", i skończe z tą fajną zabawą, ale jek tego niedorobie ja, to obecnie niemam następcy. Mialem nad sobą patrona, mentora który mnie tutaj sporo nauczyl, ale i on się "wypalil" i odśedl....fotopolska wiele wymaga, ale duźo oddaje i ofieruje...
2021-02-19 19:42:57 (5 lat temu)
Anneob
 
+1 głosów:1
W latach 50 tzw. malarze socrealizmu, przedstawiali ‘’las kominów’’ jako wyraz postępu :)) Dzisiejszy eurokołchoz dostałby palpitacji :))
2021-06-03 15:34:56 (5 lat temu)
Anneob
 
do Anneob: Coś nie weszlo
2021-06-03 16:56:24 (5 lat temu)
do Anneob: Idrustializacjia byla i jest nap4dem ekonomiky. Teraz trzymają Ciny caly świat w rękach i my się niemoźemy zgodzić czy elektromobilita czy genderowa kultura jest tym co nas wyzwoli od kolapsu naszej ciwilizacji.....
2021-06-03 17:10:21 (5 lat temu)
do Anneob: Co nieweszlo ?
2021-06-03 17:07:42 (5 lat temu)
Anneob
 
do vetinari: Dopiero teraz odpowiadam. Mój wpis nie pokazuje się na komentarzach ogólnych i moich oraz moich dyskusjach. Widnieje tylko pod zdjęciem Kolegi. Stad, nie zauważyłem odpowiedzi Kolegi. Jeśli chodzi o Zachód. Sami ‘’wyprodukowali’’ problem. Bezmyślność i hipokryzja. Zapomnieli jak wielką potęgą były kiedyś Chiny- Mongolia. Przenieśli swoją produkcję j technologię (!) na Daleki Wschód. Ten sam błąd popełnili Amerykanie w Japonii po II WŚ. ‘’sprawiając sobie’’ konkurenta np. w samochodach i elektronice. O wpuszczeniu Islamu do Europy marzyli od wieków Sułtani. Dziś mieli zaproszenie.
2021-06-07 21:57:07 (5 lat temu)
Anneob
 
do vetinari: Dziś jest dokładnie to samo. Moja odpowiedź widnieje tylko pod zdjęciem Kolegi ...
2021-06-07 22:01:19 (5 lat temu)
do Anneob: Amen......
2021-06-13 18:41:56 (5 lat temu)
Moźe Daniel coś podpowie....
2022-12-29 08:18:10 (3 lata temu)
Krzyś_
 
+2 głosów:2
2023-01-11 23:17:30 (3 lata temu)
Ewqa100
 
+1 głosów:1
do Krzyś_: Dzięki :) założyłam obiekt
2023-01-12 02:12:28 (3 lata temu)
Ciekawe, co tłumacz miał na myśli, mnie to wygląda na walcownię blach i profili. :-)
2023-01-04 10:36:01 (3 lata temu)
To jest napewno koksownia, tylko naraziw niewiadomo która....zapytamy....
2023-04-27 13:18:56 (3 lata temu)
Připisane.....☺
2023-04-27 18:59:11 (3 lata temu)
Dana
 
do vetinari: Dzięki :)
2023-04-27 20:21:33 (3 lata temu)
13 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Ulica Przemysłowa (Průmyslová) - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet