| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Osiedle B (Barbary)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Osiedle B (Barbary)

Zbudowano: 1952-1959
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Prawdopodobnie Tychy - osiedle B.
2017-06-05 18:29:28 (9 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
Osiedle B (zwane też Osiedlem Barbara) – tyskie osiedle położone w dzielnicy Śródmieście, zrealizowane w latach 1952–1959.
2017-06-07 19:05:16 (9 lat temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
Ciekawe czy zdjęcie ustawiane, skoro milicjant z gazetą ? :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2020-05-29 13:09:15 (6 lat temu)
Krzyś_
 
Chyba jedyna możliwość jest taka, że budynek po lewej to Sąd Rejonowy przy ul. Budowlanych.
2021-11-21 23:25:18 (4 lata temu)
4elza
 
do Desperado: Skończył dniówkę i wraca do domu;-)
2020-05-29 15:54:06 (6 lat temu)
do Desperado: Prewencyjna kontrola, czy aby nikt nie krytykuje tow. Gomułki na łamach prasy ;)
2020-05-30 01:46:18 (6 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
do Desperado: Ustawione. Nie trzyma gazety "do góry nogami" 😀
2020-05-30 07:00:18 (6 lat temu)
do Krzyś_: Nie za bardzo, bo tam nie ma takiego bloku w tyle. Być może powiązanie z ul. Budowlanych jest wątpliwe...
2021-11-22 08:08:30 (4 lata temu)
Krzyś_
 
do Jarosław Dubowski: Właśnie tylko tam jest taki budynek w tle :-)
Przy Cichej 27 pasowałby szpital, ale tło się nie zgadza.
2021-11-22 10:06:57 (4 lata temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
2021-11-22 10:08:11 (4 lata temu)
fantom
 
do Krzyś_: I nawet przystanek jest w tym samym miejscu.
2021-11-22 10:27:55 (4 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Może ktoś ma pojęcie gdzie się zakład znajdował ?
2020-05-30 19:08:26 (6 lat temu)
ritterswalder
 
+2 głosów:2
do Desperado: Zajmował dużą przestrzeń między obecną ulicą Jana Barona a torem kolejowym.
2020-05-30 23:28:22 (6 lat temu)
do ritterswalder: Dzięki.
2020-05-31 10:59:52 (6 lat temu)
Tu widać budynki. Może coś podpowiedzą ?
2020-05-30 19:22:25 (6 lat temu)
4 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Osiedle B (Barbary) - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet