| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Bunkier dalmierza
Obiekty w okolicy
Działobitnia działa prowadzącego
25
m
Ustka
Stanowisko dalmierza
25
m
Ustka
Park atrakcji
30
m
Ustka
Działobitnia wschodnia
33
m
Ustka
Działobitnia środkowa
51
m
Ustka

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
augiasz
 
+2 głosów:2
Bardzo ciekawa ekspozycja, w tym z faktami dotyczącymi niedokończonego trzeciego mola:
2017-07-08 12:46:34 (8 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Ciekawe, jak ja tam bylem, to mi zabroniono robić zdjięcia wnętrze, gratuluje ☺
2023-12-28 15:53:37 (2 lata temu)
max
 
+6 głosów:6
do vetinari: Pomieszczenie pełne nowoczesnych technologii wojskowych a tu przyjeżdża czeski szpieg i zdjęcia chce robić? Bądź wyrozumiały ;)
2023-12-28 16:43:28 (2 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do vetinari: Jak byłem w 1975 z rodzicami na wczasach w Lisim Jarze to zrobiliśmy sobie wycieczkę autobusem PKS na Hel. Były to czasy w których droga wiodła przez tern wojskowy i żołnierze legitymowali wszystkich w autobusie przed wjazdem na teren jednostki - przejazd dozwolony był tylko dla obywateli polskich i pamiętam jak wyprowadzili z autobusu rodzinę z Czechosłowacji i jednego Niemca z NRD...
2023-12-28 17:51:03 (2 lata temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do max: A ha...teraz to rozumiem ☺☺☺
2023-12-28 16:52:38 (2 lata temu)
da signa
 
+3 głosów:3
Trochę dziwne , czy spodnie nie powinny być opuszczone? ;)
2023-12-28 11:55:15 (2 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
Spłuczka z lat późnego PRLu...
2023-12-28 13:00:09 (2 lata temu)
marjallo
 
+3 głosów:3
do da signa: Może ma takie z klapką z tyłu ;-)
2023-12-28 11:59:38 (2 lata temu)
Stanisław Goś
 
+4 głosów:4
do da signa: Po minie widać że nie zdążył :)
2023-12-28 13:10:27 (2 lata temu)
max
 
+4 głosów:4
do Stanisław Goś: Ale widać też dużą ulgę ...
2023-12-28 13:19:38 (2 lata temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
Niemiecki mundur i sowieckie buciory ?
2025-06-23 22:02:20 (rok temu)
Ismena
 
+1 głosów:1
do Mariusz Brzeziński: Trofiejne ;)
2025-06-23 23:29:06 (rok temu)
do Ismena: Ale fryce nosili czyste buty....
2025-06-24 00:54:08 (rok temu)
Ismena
 
do Mariusz Brzeziński: A może on szpion ;)
2025-06-24 01:14:06 (rok temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Powinni im coś położyć/postawić na stole ;-)
2025-06-23 21:09:56 (rok temu)
Ismena
 
do ZPKSoft: Bo i ten stół taki raczej z porządnej mieszczańskiej jadalni ;)
2025-06-23 23:34:59 (rok temu)
yani
 
+4 głosów:4
Lampka z Ikei, tez mam taką... :))
2025-06-23 22:51:36 (rok temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Bunkier dalmierza - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet