ciekawa seria. a wiecie, ze jak usuwam swoje komentarze to mi obniża ranking. zapomniałem wspomnieć, że mi nie zależy na rankingu :) w sensie żeby Fotopolska wróciła do swoich początków... Ja byłem później. Ale sami założyciele.... A sama idea jest i była taka. żeby dokumentować zmieniającą się rzeczywistość Nic więcej.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
do Desperado: Ja nie jestem tym kimś. Może istnieje taki Ktoś kto się nami bawi. Nie mam informacji na ten temat i to za a ch.. i pod tajemnicą najświętszej spowiedzi. ktoś robi coś. tu już tak dość dosadnie zacytuj rozmowę dr Watsona z Sherlockiem Holmesem. Co jeśli odrzucimy absurdy itd. Wiadomo że prawda zawsze się obroni, oby nie za późno.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
Dziś w obiekcie na parterze mieści się spożywczy Euro Sklep. Po Tesco od dawna nie ma śladu. Edytowałem nazwę obiektu.
Na piętrach budynku funkcjonują: "USK Nieruchomości Urszula Kubista", "Studio Kosmetyczne Aneta Silvestri & Head Spa" oraz "Studio Kadr Fotografia i Film".
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówka
do czesil: Taki obiekt wystarczy. To nie Cieszyn, gdzie były drewniane kładki jakiegoś Kametza, taka, siaka, przepustkowa. Tu nie było tego dużo, a tym bardziej zdjęć.
do vstrone: Zameczku tak, ale sąsiedniej kładki już nie. Więc jeśli założylibyście taki obiekt to nie byłby pusty. Pewnie i tak z czasem będą się pojawiać następne zdjęcia.
do czesil: Problem w tym, że ta kładka przy "Zameczku" nie miała jednego stałego miejsca, gdyż ciągle ją niszczyły powodzie. Budowano więc kolejną, ale nie wiadomo kiedy, co, gdzie, jak... Temat do zbadania w przyszłości.
do blaggio.: Na ogół tak właśnie robię. Jednak jak ci się za plecami pojawi gość w kasku budowlanym i masz trzy sekundy by wskoczyć do auta stojącego w kolejce przed przejazdem kolejowym kiedy właśnie podnoszą szlaban, to nie zawsze się uda. Minęło ponad 6 lat. Budynek już dawno gotowy.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówka
W głównym przypisaniu edytowałem nazwę obiektu z "Dom handlowy" na "Pawilon handlowo - usługowy". Ten niewielki budynek nigdy nie był domem handlowym w powszechnym rozumieniu tej nazwy.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Poprawka
Od kilku lat to już nie "Bar u Marusia", tylko "Restauracja Oliwka & Co". Edytowałem główną nazwę, plus uzupełnienie w opisie obiektu. Nie będąc autorem zdjęcia, nie chcę rządzić podpisem pod nim.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
Krajobraz.
Widokówka Biuro Wydawnicze "Ruch"
wg fotografii barwnej K. Kaczyńskiego
Ustroń. Widok z bloku nr 9 Osiedla Manhatan (dawniej XXX-lecia PRL) na Centrum, Równicę (884 m.n.p.m.) i Kępkę Wysznią (648 m.n.p.m.). Widać też duże pole, n...