| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
ul. Brzegowa
ul. Kopydło

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Dzielnica Kopydło

Religia
Wojsko
Edukacja
Transport
Budowle
 
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
augiasz
 
Ktoś wie jak się nazywa krój czcionki użytej na fasadzie?
2018-03-11 08:01:01 (8 lat temu)
vstrone
 
do augiasz: Wydaje mi się, że to może być czcionka z rodzaju paneuropa (futura). Mamy tutaj geometryzujące kształty, ostre zakończenia niektórych liter, poza tym brak dekoracyjności - ogólnie liczyła się prostota i forma. Tak jak ta architektura - bardzo do siebie pasują. Ten kształt czcionki stosowano też na planach.
2018-03-11 17:32:18 (8 lat temu)
augiasz
 
+4 głosów:4
Widzę spore niedopatrzenie - obiekt nadal nie zlokalizowany przez grupę ustrońsko-wiślańską. Źle się dzieje... :)
2018-07-12 16:54:36 (7 lat temu)
vstrone
 
+5 głosów:5
"Jadwiga" zlokalizowana - ze specjalną dedykacją dla Augiasza, aby nie narzekał, że źle się dzieje :) Pierwsi właściciele to: gajowy Jerzy Zidek (1866-1965): oraz Zuzanna Zidek (czasem nazwisko to zapisane jest Żydek). Adres pierwotny: Kopydło 804. Obecnie Rezydencja Rowita:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2018-07-13 01:06:05 (7 lat temu)
vstrone
 
do augiasz: Trochę cierpliwości Augiaszu. Daj mi trochę odsapnąć i ręce chociaż umyć. Dopiero wróciłam do domu. Ale jest intrygująca ta "Jadwiga".
2018-07-12 20:51:51 (7 lat temu)
augiasz
 
do vstrone: Hola, hola! Poprzednie zdjęcie Rafała wisi tu od 8 listopada 2014 :)
2018-07-12 21:59:08 (7 lat temu)
czesil
 
do augiasz: :-)
2018-07-12 22:00:29 (7 lat temu)
vstrone
 
do augiasz: Taka stara to ja znów nie jestem, żeby pamiętać kawałek domu w Głębcach i te madame na ławce w 1933 r. :)
2018-07-12 22:15:51 (7 lat temu)
augiasz
 
do vstrone: Pełen profesjonalizm - dzięki!
2018-07-13 06:32:19 (7 lat temu)
vstrone
 
do augiasz: :-)
2018-07-13 13:22:52 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Cień na sufitu w stylu Salvador Dalí

Ciekawe czy to byl zamiar....
2019-01-17 07:00:48 (7 lat temu)
do vetinari: Nie zwróciłem na to uwagi jak tam byłem, jeżeli to by był przypadek to na zdjęciu wykonanym z dołu i z chóru musiały by być jakieś różnice a tu ich nie ma
2019-01-17 07:26:13 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Nie, dobrze jest, mi sie ten cień na sufitu barfdzo podoba. Tak samo jak ten slynny obraz Dalíego.
Zreśta tu jest teź dobrze widzieć ten cień, i napewno to jest zamiar

Lubie takie zabawy z naświetleniem i światlem wogóle....

2019-01-17 08:09:26 (7 lat temu)
Bywało się w "Energetyku". Teraz to ruina.
2020-02-09 20:45:24 (6 lat temu)
2023-05-30 16:46:03 (3 lata temu)
"Chemobudowa" nazywał się też "Centrostal". Tylko tę nazwę pamiętam z dawnych lat.
2023-05-30 16:54:49 (3 lata temu)
cracusiac
 
+2 głosów:2
Jeszcze pusto, obecnie to dom na domu. Kompletna zabudowa dolinki.
2023-05-30 17:50:42 (3 lata temu)
paulus60
 
+1 głosów:1
do cracusiac: No niezupełnie. Czarno - białe to widok zimowy. 😀
2023-05-30 16:51:32 (3 lata temu)
do paulus60: Mnie chodziło ze to praktycznie ten sam widok.
W "Energetyku" mieszkałem parę razy.
2023-05-30 17:48:03 (3 lata temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
Dom powstał na początku lat 60-tych.w necie pocztówka z rewersem i datą 1962
2025-04-07 21:17:57 (rok temu)
Przywróciłem wcześniejsze datowanie. Jeśli wymaga ono korekty, proszę o uzasadnione zmiany, a nie na "widzimisię". Pocztówkę z tym zdjęciem nadano w marcu 1963 r. Nie jest to też to samo zdjęcie, które można znaleźć czasem na aukcjach w Internecie, choć kadr jest podobny (na tamtym widać jeszcze ławkę, inne osoby na zdjęciu, inaczej oświetlony budynek).
2025-04-08 15:13:38 (rok temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
do Bartłomiej Filous: Pierwotnie podałeś dolną granicę 1945 rok. I tego przede wszystkim dotyczył mój komentarz
2025-04-08 15:45:50 (rok temu)
Bartłomiej Filous
 
+1 głosów:1
do Woj11: Nie chodziło mi o Twój komentarz, tylko ktoś edytował daty, zmieniając górny zakres, który akurat był przeze mnie ściślej określony. Dolnego zakresu się nie czepiam, choć jeśli mówimy ogólnie o początku lat 60. to najlepiej byłoby przyjąć najwcześniejszy możliwy rok.
2025-04-08 17:50:45 (rok temu)
6 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Kopydło
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet