| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
ul. Na Stoku
ul. Wyzwolenia

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Dzielnica Nowa Osada

1 subskrypcja
Zdrowie
Zieleń
Sport
Woda
 
Religia
Edukacja
Budowle
Przemysł
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stenek
 
+4 głosów:4
Na wiycie co? Jo Wóm muszym powiedzieć taki kawał ło tej karocy.
Było to we Wiśle, s cuga wysiod taki fest wielki a jeszcze bardziyj gruby panoczek. Rozglądo sie, jak by tu chycić jako podwózka. Stoł tam taki chłop z kóniym i karetóm. Panoczek sie ucieszył, leci ku niymu i tak mu prawi: - Hej, gospodarzu, a zawieziecie mnie do Dziechcinki? Tyn sie borok stropił, podropoł sie po glacy, podziwoł sie na tego hrubego jegomościa, potym na swoigo chudego kónika i tyn mały powóz i tak mu godo: Ale ja, chętnie, ino nie wiym, czy jo wos na jedyn roz stąd zabierym!
2014-11-25 21:19:42 (11 lat temu)
ulec
 
+1 głosów:1
Ul. Wyzwolenia między obecnym rondem Na Oazie a mostem przez Wisłę (bryczka ustawiona przodem w stronę ronda). Za Wisłą budynki widoczne także tu: .
2025-07-21 23:07:53 (11 miesięcy temu)
vstrone
 
Prośba o wyczyszczenie.
2017-08-21 21:49:50 (8 lat temu)
Cholera że to tak można zapaskudzić fotke.
2017-08-21 22:45:02 (8 lat temu)
Mkoas
 
Małysz tu chodził ? :)
2017-08-22 05:35:07 (8 lat temu)
vigo
 
do vstrone: Zdjęcie słabe, nie wyszło najlepiej.
2017-08-22 01:00:33 (8 lat temu)
vstrone
 
do vigo: Dziękuję!
2017-08-22 11:11:55 (8 lat temu)
vstrone
 
do Mkoas: Nie wiem.
2017-08-22 11:11:40 (8 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Czy ja tam widzę spacerującą kurę?
2018-11-26 21:17:24 (7 lat temu)
vstrone
 
+5 głosów:5
do czesil: Ja tu o pięknie moderny, a Ty o kurze?
2018-11-26 21:24:22 (7 lat temu)
mirekjot
 
+4 głosów:4
do czesil: Tak, to kura-cjuszka :)
2018-11-26 23:28:27 (7 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Taki rosół z kury w sam raz na niedzielny obiad na tarasie :-P
2018-11-26 22:07:50 (7 lat temu)
vstrone
 
do czesil: O tak, wyśmienity rosół z domowym makaronem spożywany na tarasie willi na stoku ;-)
2018-11-26 23:20:56 (7 lat temu)
vstrone
 
do mirekjot: Czyli kura nie-domowa ;-)
2018-11-26 23:57:01 (7 lat temu)
Ten budynek ma adres Wyzwolenia 60
2023-12-21 09:45:32 (2 lata temu)
do marjallo: Dzięki
2023-12-21 12:40:17 (2 lata temu)
To nie Ustroń. To jest Wisła Jonidło. Staw kajakowy przy ul. Wyzwolenia.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2021-01-30 10:31:42 (5 lat temu)
4elza
 
do paulus60: Dzięki.
2021-01-30 13:27:54 (5 lat temu)
stoik
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-08-17 21:37:10 (4 lata temu)
Pseudo uzdrowiskowa budowla nie mająca wiele wspólnego z oryginalną wislańska zabudowa.
2021-08-18 12:39:41 (4 lata temu)
Takie balkony wzdłuż całej ściany i trójkątny szczyt to jest styl tyrolski. Już w XIX wieku były głosy o zanieczyszczaniu polskich gór takimi budynkami. A teraz jest o wiele gorzej.
2021-08-18 12:55:22 (4 lata temu)
do stoik: To jeszcze nie taka tragedia - przynajmniej oszczędzono sobie na pseudoklasycznej kolumnadzie i lwach na obejściu :-)
2021-08-18 00:59:55 (4 lata temu)
do stoik: Orzeł i harnaś zwyczajnie kiczowate, ale co to za deskowanie widoczne za ptakiem?
2021-08-18 11:35:41 (4 lata temu)
do ritterswalder: Ten budynek jest wynikiem idiotycznej przebudowy eleganckiego przedwojennego modernizmu. Ciekawe w jakich latach tak zniszczono ten budynek?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2021-08-18 13:18:02 (4 lata temu)
stoik
 
do Rado-NDM: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-08-19 13:42:16 (4 lata temu)
stoik
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-08-17 21:42:01 (4 lata temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
Buda jak każda inna. Z Wiślańska forma budownictwa ma niewiele wspólnego podobnie jak większość innych tego typu budynków.
2021-08-18 12:37:05 (4 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do stoik: Sugerujesz że powinni wrócić do rolnictwa i pasterstwa?
2021-08-18 11:18:21 (4 lata temu)
stoik
 
do Jarosław Dubowski: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-08-18 15:32:44 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Zmieniłam nazwę obiektu, bo pub jest już przeszłością.
2023-12-21 11:19:17 (2 lata temu)
8 Dyskusji (ostatnia 11 miesięcy temu)
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Nowa Osada
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet