| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
OBIEKTY - Ulica Skolnity os.
12A

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Skolnity os.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Jeszcze w budowie ?
2024-10-20 22:10:24 (rok temu)
do ZPKSoft: Tak. Planują otwarcie na wiosnę przyszłego roku
2024-10-20 22:15:25 (rok temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do tatranclimber: Na stronie obiektu zaznaczyłeś, że istnieje a w takim razie powinno być "w budowie".
2024-10-20 22:17:38 (rok temu)
stoik
 
coś okropnego.
2025-09-02 17:33:32 (9 miesięcy temu)
stoik
 
nie wiem czy komuś będzie żal.ale kończę kontakt z FP. Kochani. Pewnych rzeczy nie da się. Vet, aby Ci się palec nie zaciął/
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-09-10 15:43:21 (9 miesięcy temu)
do stoik: Jak się jedzie szosą do Wisły to nagle wyłania się ten obiekt i u wszystkich rośnie zdziwienie i oburzenie. Jednak na miejscu okazuje się, że to nie budowa ogromnego hotelu a wieża widokowa. Może nie będzie tak źle.
2025-09-04 09:05:31 (9 miesięcy temu)
do stoik: Mam podobne refleksje, jednak kiedy się jedzie tunelami pod Alpami, to co jakiś czas pociąg sunie po otwartej i wyłaniają się góry, i sporadycznie widzi się ogromne obiekty na zboczach tuż przy szczytach. Ale na mijanych szczytach nigdy nie dostrzega się budynków.
Szanuję twoje odczucia, bo też stanąłem okoniem, kiedy pozytywnie komentowano w samochodzie widok tej wieży.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: styl
2025-09-04 16:56:51 (9 miesięcy temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do stoik: Powiem Ci, Wisła jest jak Zakopane, to cieszy ale i smuci.
Po raz pierwszy byłem w tak urokliwym miejscu otoczonym wspaniałymi górami.
W sobotę na głównej ulicy tłumy w niedzielę tłumy. Na Górnej Stacji Wyciągu Skolnity - Country Na Szczycie :)
Tak blisko mieszkasz, podskocz i coś sfoć :)
2025-09-04 17:38:12 (9 miesięcy temu)
stoik
 
do Wacław Grabkowski: mimo wszystko według mnie to nadmierna ingerencja w przyrodę. a ścieżek w koronach drzew jest już w Polsce kilka i wystarczy. azali spojrzeć, jak na Równicę doprowadzili drogę i zrobili tam park atrakcji. ...... taki pewien oksymoron. wszyscy udają się w góry szukając spokoju i ciszy. ale jak już tam wszyscy będą mogli dojechać, to będzie jak na rynku w Katowicach.
2025-09-04 16:32:12 (9 miesięcy temu)
stoik
 
do Wacław Grabkowski: Moje zdanie jest jedno. Pozostawić w spokoju te resztki beskidzkich lasów. Bo za chwilę ich nie będzie. Deweloperka wciska się już nawet na dawne pastwiska. Druga sprawa - wymiana drzewostanu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-09-04 17:14:02 (9 miesięcy temu)
stoik
 
do Wacław Grabkowski: Ostatnio jestem mało mobilny. Ale nie ma tam kogoś w Wiśle ? Abstrahując zupełnie - pamiętam te stare beskidzkie lasy świerkowe. I taka starsza Pani z Wisły mi opowiadała - Panie, dawniej to w lesie było czyściej jak w kościele. Bo ja też chodziłam i zbierałam chrust. I borówki i grzyby....
2025-09-06 16:47:57 (9 miesięcy temu)
2 Dyskusje (ostatnia 9 miesięcy temu)
Ulica Skolnity os. - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet