| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Bułeczka

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jazzek
 
Zabawna jest droga Bułeczki: ze Świebodzkiego, od Swobodnej Świdnicką, by wylądować na Oporowie. Nie darmo mówią, że kino jest najważniejszą ze sztuk.
2016-08-30 19:53:43 (9 lat temu)
do Jazzek: Zgadza się. Dla odmiany w filmie którego fragmenty dzisiaj widziałem czyli "Uciec jak najbliżej" wszystko się zgadza - człowiek jedzie Podwalem ciężarówką, na skrzyżowaniu ze Świdnicką rozsypuje znaki drogowe, biegnie Świdnicką, skręca w Bożego Ciała, Oławską i do Stadionu Olimpijskiego - polecam :)
2016-08-30 21:50:09 (9 lat temu)
esski
 
Prawy górny - Bułeczka przemieszcza się za swoją babunią pomiędzy Rynek 1 a Rynek 2, po prawej widać fragment Jasia czy też Małgosi ( siedziba Geta-Stankiewicza) i łuku łączącego te kamieniczki.
2011-05-31 02:49:37 (15 lat temu)
erisson
 
do esski : Tak tez pomyślałem ale nie pamiętam tego słupa ogłoszeniowego
2011-08-17 19:09:53 (14 lat temu)
esski
 
O ten słup swój, niegdyś, rower opierałem.
2011-08-18 03:27:37 (14 lat temu)
Popatrzcie na ten tramwaj na pętli, wygląda na Konstal N po przeróbce, zaokrąglony przód.
2013-07-10 00:50:04 (12 lat temu)
do Zbigniew SP6STZ: Tak, to był zmodernizowany Konstal N - - miał zaokrąglony przód i zamiast korby - kierownicę.
2013-07-10 00:55:02 (12 lat temu)
To raczej zmodernizowany wagon typu 4N, taki jak ten tutaj: ale brzydotą zbliżony...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2013-07-10 11:54:19 (12 lat temu)
do mirekjot: Pamiętam jak coś takiego jeździło po Wrocławiu, niestety poza tym przodem żadnych innych szczegółów nie zapamiętałem, za smarkaty byłem ;-)
2013-07-11 07:25:29 (12 lat temu)
esski
 
Może ktoś podpowie, gdzie kręcili , w jakim to domu, na której to ulicy , w którym "zamieszkała" bułeczka... Właśnie sobie oglądam.. Wrocłąw wczesnych lat 70...
2021-07-30 19:31:51 (4 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do esski : Dom w którym toczy się akcja filmu - najprawdopodobniej boczna ulica Alei Piastów, 4. Ulica Petrażyckiego
2021-07-30 19:41:25 (4 lata temu)
esski
 
do bonczek_hydroforgroup: Teraz widzę, iż gdy "gosposia" idzie na piętro, to przez okno widać dom w budowie.
2021-07-30 19:44:18 (4 lata temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
3. to najprawdopodobniej mocno przebudowany dom ul. Trentowskiego 32, obok bliźniaczy nr 34, trochę bliższy oryginałowi. Zachowały się fragmenty ogrodzenia.
2016-08-30 19:48:51 (9 lat temu)
do Jazzek: Wszystko pasuje - topole już ścięte ale po prawej może być platan który obecnie stoi (choć jest nieco mały jak na 45-55 letnie drzewo).
2016-08-30 23:06:29 (9 lat temu)
esski
 
W sumie.. już widzę.. kręcili to na Aleji Piastów
2021-07-30 19:33:06 (4 lata temu)
esski
 
+1 głosów:1
Jadąc do dentysty wyruszyli z Oławskiej w stronę Szewskiej by w kolejnym ujęciu znaleźć się na Świdnickiej , widać Telimenę i Merkurego
2021-07-30 19:34:37 (4 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+5 głosów:5
Drodzy moi, dziś w przypływie czasu i odwagi pofatygowałem się na ulicę Trentowskiego 32. Tam swoją nietuzinkową aparycją obok zniesmaczenia wzbudziłem także ciekawość mieszkańców tego domu - co za żul z aparatem pod domem się szwenda i fotografuje ? Jak tylko padło hasło "Bułeczka" wszystkie opory i niechęć zniknęła i zostałem zaproszony do wewnątrz domu. Pokazano mi pokoje gdzie kręcono film a także całą historię z tym miejscem związaną. Reasumując w 100% potwierdzam lokalizację Jazzka i jak wrócę do domu założę obiekt i posadzę zdjęcia.
2022-09-07 18:19:18 (3 lata temu)
3 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Bułeczka - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet