| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (31)
Obiekty w okolicy
Krucza 32
12
m
Wrocław
2016 - Remont ulicy Kruczej przy p...
39
m
Wrocław
Zaporoska 69 - Krucza 30
45
m
Wrocław
Krasnal „Ósemek”
45
m
Wrocław
Liceum Ogólnokształcące nr VIII im...
46
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Krucza 2a

Inwestor: TOSCOM Development Sp. z o.o. (7 inwestycji)
Zbudowano: 2015-2016
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+7 głosów:7
Drodzy dzisiejsi solenizanci. Piszę pod tym zdjęciem (autorstwa jednego z Piotrów ) licząc, że w ten sposób najszybciej dotrą do Was życzenia. A więc do wszystkich Piotrów i Pawłów, którzy dziś świętują - aby Wam się darzyło tak w sprawach zawodowych jak i prywatnie, żeby nie brakło tematów do focenia a słońce zawsze było z tyłu. Żeby zdrowie dopisywało a sprzęt nie szwankował. Jednym słowem wszystkiego najlepszego - od Zosi :-)
2015-06-29 17:19:40 (10 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
Serdeczne życzenia dla wszystkich fotopolskich Piotrów i Pawłów!
2015-06-29 22:43:02 (10 lat temu)
Hellrid
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Dziękuje ;)))
2015-06-29 17:25:54 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Dzięki :) Jeszcze byśmy chcieli żeby nikt na nas nie krzyczał kiedy robimy zdjęcia :))
2015-06-29 20:12:34 (10 lat temu)
Licho
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Dziękuję i ja.
2015-06-29 21:23:15 (10 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Serdeczne podziękowania za pamięć Zosiu ;))
2015-06-29 22:40:29 (10 lat temu)
PEŻ
 
+3 głosów:3
do Licho: Jako Piotr dziękuję za pamięć o solenizantach.
2015-06-29 21:24:28 (10 lat temu)
mar
 
Myślałam, że będzie niższy. Zasłonił szkołę :(
2016-04-21 21:15:02 (10 lat temu)
do mar: Może i dobrze ? ... bo szkoła jakoś super piękna nie jest choć i tak ładniejsza od tych klocków z lat 70. i 80.
2016-04-21 21:16:51 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Przy placu Hirszfelda trwa budowa budynku mieszkalnego - niestety nie ma spektakularnych wykopalisk - wszelkie pozostałości po stojących tu dawniej kamienica...
Odsłonięta została podłoga narożnej kamienicy - ciekawe czy to parter czy piwnica? Podłoga znajduje się nie głębiej niż metr - możliwe, że to podłoga piwnicy...
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet