| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (17)
Obiekty w okolicy
Teatr Tauentziena
15
m
Wrocław
Plac Kościuszki 20 - Kościuszki 21...
38
m
Wrocław
Restauracja "Schloss Restaurant"
41
m
Wrocław
Przedszkole nr 43 „Kolorowe"
50
m
Wrocław
Krasnal „Antykwarek”
63
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Kavikvs
 
Jakoś mi się to zdjęcie z hiperinflacją nie kojarzy. Co to za kuriozalny obiekt?
2011-03-02 19:52:23 (15 lat temu)
mietok
 
Nie ja zakładałem obiekt .
2011-03-02 21:16:12 (15 lat temu)
wito,
 
Na pl. Solnym są foty z kolejkami do urzędu, sklepu.
2011-03-02 23:59:52 (15 lat temu)
do Kavikvs: Uwarunkowany historycznie. Do tego grupuje zdjęcia z tego okresu w jednym miejscu, więc jest jak najbardziej porządany. Niestety większość współczesnego pokolenia nie ma nawet pojęcia, że coś takiego miało miejsce.
2011-03-02 20:35:54 (15 lat temu)
mamik
 
do Cristoforo: Sens zgrupowania zdjęć jest, ale przydałby się jakiś opis w tym obiekcie, a i nazwa też nie bardzo udana, bo to raczej zamieszki, demonstracje czy coś w tym rodzaju.
2011-03-02 20:56:30 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do Cristoforo: Ja coś tam pamiętam o galopującej inflacji po wojnie światowej, ale sam obiekt jest mało przekonywujący. Moim zdaniem trzy zdjęcia powybijanych witryn to za mało by sklecić nawet namiastkę np. Zjazdu śpiewaków we Wrocławiu.
2011-03-02 21:02:25 (15 lat temu)
mamik
 
do Kavikvs: Szukałem czegoś o tych zamieszkach w googlach i znalazłem przypadkiem \"Dżumę w miescie Breslau\" polecam
2011-03-02 21:15:50 (15 lat temu)
Cristoforo
 
+2 głosów:2
do Kavikvs: No wiadomo, że przydałby się jakiś opis do tego - wtedy to będzie miało ręce i nogi. Obiekt założyłem na szybko jak tylko mietok wrzucił zdjęcia, żeby się nie pogubiły i były w jednym miejscu. Nie mam nic przeciwko zmianie nazwy obiektu. Na szybko nazwałem go hasłowo. Potem się zastanowię co z tym zrobić, chyba że ktoś już ma pomysł, a wtedy do dzieła.
2011-03-02 22:20:00 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do wito,: Pudło. To są kolejki po kartki żywnościowe w czasie wojny.
2011-03-03 09:25:38 (15 lat temu)
Ładnie widać dawne przystanki tramwajowe - tramwaj za chwilę podjedzie do jednego z nich. Obecnie ich odpowiednikami są przystanki - jeden na Podwalu przy DH "Podwale" a drugi na jezdni przy "Renomie".
2014-02-07 23:36:43 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
Przedmioty związane z Hotel "Savoy"
1930
-
1930
1930
-
1930
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet