| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Mosty Bolesława Chrobrego
Obiekty w okolicy
Mosty Bolesława Chrobrego
46
m
Wrocław
Stacja gazowa
200
m
Wrocław
Mydlana 2a
211
m
Wrocław
Kompleks biurowy Volvo Polska
230
m
Wrocław
Stacja energetyczna
239
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Ten stary będzie także w użytku, po wybudowaniu tego nowego?
2022-06-12 22:09:09 (4 lata temu)
Licho
 
do Dariusz Łukasik: Na razie nie wiadomo jak ( i czy w ogóle) będzie wykorzystany. Początkowy pomysł był, żeby nowy most był drogowy, a stary po remoncie tramwajowy, ale ostatecznie tramwaje pojadą nowym.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2022-06-12 22:17:19 (4 lata temu)
atom
 
Nie będzie taki zły, jeśli wierzyć wizualizacjom:
2022-06-17 20:13:25 (4 lata temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do atom: Na wizualizacji wygląda na dosyć prostą konstrukcję (piszę tylko o wyglądzie). Źle nie będzie wyglądał ale podobnych mostów w Polsce jest sporo.
2022-06-17 23:38:24 (4 lata temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Most tymczasowy ma stać pół roku. Do tego czasu ma stanąć krótszy most docelowy.
2022-08-05 19:22:42 (3 lata temu)
do Licho: No właśnie. Już zaczynają montaż mostu,
Ale Relikowski wszedł pewnie na legitymację dziennikarską.
2022-08-06 13:04:26 (3 lata temu)
Licho
 
+2 głosów:2
Bingo.
2022-10-15 09:54:53 (3 lata temu)
atom
 
+2 głosów:2
Na marginesie: dlaczego obiekt nazywa się "Most Bolesława Chrobrego" w liczbie pojedynczej? Tam są dwa mosty, jeden na kanale żeglugowym, drugi, dłuższy - na kanale powodziowym. Nazwa powinna brzmieć "Mosty Bolesława Chrobrego", analogicznie jak np. "Mosty Jagiellońskie".
2023-01-21 14:48:09 (3 lata temu)
Tofek
 
do atom: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2023-01-21 17:15:19 (3 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Była 16.30. Za wcześnie zajechałem do kolesi na Emilii Plater. Coś zaświtało, że tu w pobliżu stawiają nowe mosty. Światło było marne, ale znalazłem na urządzeniu, że będzie szło nad Wrockiem do 16.55. Miałem przy sobie małpkę soniaka, a w bagażniku coś większego.
Zostawiłem autko w jedynym wolnym miejscu, w zmasakrowanym trawniku i ruszyłem w Smętną.
Nigdy na Smętnej nie byłem, trzeba sfocić, bo nie wiadomo czy u nas cokolwiek jest

Nagle pojawia się cmentarz, cykam, ale światło marne

Robię jeszcze jedno, bo pojawia się facet, który dopełnia obraz

Wyciągniętym krokiem ruszam dalej w Smętną, ale zaczynam wątpić, czy dojdę do Mostów Chrobrego, bo ulica jak strzelił, długa, a słońce marnieje coraz bardziej. Nie mam statywu...
Zagaduję kobietę z pieskiem czy nie zna skróciku?
- Nie, trzeba iść cały czas prosto.
- I skręcić w lewo?
- Nie, w prawo. Tam widać budowę mostów.
Skąd wiedziała, że ja drałuję na mosty? Mniejsza z tym, facetka jest przemiła i da się wyczuć, że chce pogadać, ale ja mam po lewej gasnącą gwiazdę, która jest mi niezbędna!
Rozstajemy się z uśmiechem i walę w długą.
Niespodziewanie natykam się na intrygujący obiekt

Być może i tego na fp nie ma, a jednak jest, bo atom tu był :)
Docieram do mostów i nareszcie focę.
Eh, już drogi powrotnej nie będę opisywał.
Taka historia.
Dedykuję temu facetowi, który się uśmiecha do mnie i punktualnemu światłu w drzewach :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: popr.
2023-02-08 22:34:49 (3 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Ale Wam to maleństwo juź urostlo ☺☺☺
2023-11-01 17:47:19 (2 lata temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Teraz zobaczyłem ciekawostkę - samochód na chińskich tablicach rejestracyjnych - 粤A to Guangzhou a "F" to pojazd zasilany "zieloną energią" ale nie elektryczny.
2023-11-01 17:45:45 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Na pedały ? ;-)))
2023-11-01 18:47:16 (2 lata temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Na biogaz...troche fasoli troche cebuli i karafiolu i najwięcej to grochówky ☺☺☺
2023-11-01 20:19:13 (2 lata temu)
do ZPKSoft: Może na wodór?
2023-11-01 20:51:29 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Nowy Most Chrobrego - powstaje przęsło, które następnie w jakiś sposób zostanie przesunięte nad Kanał Żeglugowy. W następnej kolejności powstaną dwa podobne ...
Budowa Mostów Chrobrego - demontaż mostu technicznego (już go nie ma).
2022
-
2022
2022
-
2022
2022
-
2022
2022
-
2022
2022
-
2022
2022
-
2022
2022
-
2022
2022
-
2022
2022
-
2022
2022
-
2022
Mosty Bolesława Chrobrego (nowe) na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet