| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Dzielnica Stabłowice Stare

Dawniej: Stabelwitz
Zdrowie
Wojsko
Edukacja
Transport
Przemysł
Inne
 
Religia
Zieleń
Sport
Budowle
Kultura
W granicach Wrocławia od 1928 r.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...1415następna
Stanisław Goś
 
+3 głosów:3
Budynek nie istnieje.
2025-10-29 00:24:23 (7 miesięcy temu)
Stanisław Goś
 
+2 głosów:2
Budynek nie istnieje.
2025-10-29 00:10:23 (7 miesięcy temu)
Stanisław Goś
 
+2 głosów:2
Budynek nie istnieje.
2025-10-29 00:11:12 (7 miesięcy temu)
Stanisław Goś
 
+3 głosów:3
Budynek nie istnieje.
2025-10-29 00:11:45 (7 miesięcy temu)
Stanisław Goś
 
+3 głosów:3
Budynek nie istnieje.
2025-10-29 00:26:40 (7 miesięcy temu)
Ismena
 
+2 głosów:2
To już okres międzywojenny, raczej druga połowa lat 20-tych.
2025-12-18 00:25:11 (6 miesięcy temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
Na zdjęciu pierwsza wersja "żabki" Opla Laubfrosch, w produkcji od maja 1924.
2025-12-18 11:19:44 (6 miesięcy temu)
yani
 
do Ismena:
Potwierdzam, samochód najwcześniej z lat 20-tych.

Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2025-12-18 00:33:35 (6 miesięcy temu)
Ismena
 
+1 głosów:1
do yani: A to może być tutaj, na Głównej
2025-12-18 03:30:48 (6 miesięcy temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do Ismena: Zgadza się, potwierdzone w AB1937. Dzięki!
2025-12-18 18:18:16 (6 miesięcy temu)
Ismena
 
+3 głosów:3
do nyskadolniak: Biznes pana Thiela musiał nieźle prosperować. Podobno ten opel kosztował na początku ok. 4500 marek. Z czasem jego cena spadła do 2000, m.in. dzięki usprawnieniu montażu na taśmie produkcyjnej.
2025-12-18 22:11:21 (6 miesięcy temu)
Ismena
 
+2 głosów:2
do labeo7: I mamy prawie to samo ujęcie 90 lat później ;)
2025-12-18 22:02:50 (6 miesięcy temu)
Marcin12
 
+2 głosów:2
Zastanawiam się czy opłaty faktycznie były kiedyś pobiarane czy ktoś miał specyficzne poczucie humoru i przybił taką a nie inną tablicę do drzwi. Może podpytam mieszkańców jaka jest odpowiedź.
2023-11-16 20:45:58 (2 lata temu)
cracusiac
 
+2 głosów:2
Kiedyś były.
2023-11-16 21:34:49 (2 lata temu)
Woj11
 
do cracusiac: I u Ciebie nazywano ją szperą
2023-11-16 22:13:10 (2 lata temu)
Nemezis
 
😢😢😢
2024-09-22 19:43:35 (rok temu)
Ismena
 
+1 głosów:1
Może to akurat nie przed dziećmi zamknięty.
2025-06-22 01:01:23 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Ismena: Przed dziećmi też.
2025-06-22 08:10:12 (rok temu)
Columba livia
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Niestety też - przede wszystkim też... Wszystkie place zabaw przy publicznych przedszkolach są pozamykane poza godzinami pracy tych instytucji - nawet przy tych przedszkolach które są przy szkołach monitorowanych 24/7 więc zupełnie nie rozumiem dlaczego nie mogłyby być otwarte za dnia w weekendy lub do zmroku w dni powszednie? Są jeszcze gorsze "przypadki" kiedy za publiczne pieniądze budowane są lub remontowane są szkoły a tereny tych szkół są zamykane w weekendy - np. - trzy boiska, wszystko pozamykane, lepiej niech młodzież siedzi w parku i pije piwo niż pogra sobie w "kosza" albo w "nogę"...
2025-06-22 11:56:13 (rok temu)
Ismena
 
do Jarosław Dubowski: Przedszkole odpowiada za bezpieczeństwo dzieci. Wystarczy, że jakiś "gość" zostawi potłuczoną butelkę i nieszczęście gotowe.
2025-06-23 00:42:58 (rok temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Rzeczywiście numeracja w tym miejscu została zmieniona. Obecnie to jest Stabłowicka 60.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
2025-09-08 09:54:54 (9 miesięcy temu)
149 Dyskusji (ostatnia 6 miesięcy temu)
Dzielnica Stabłowice Stare - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Stabłowice Stare
12
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet