| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Dzielnica Jagodno

Dawniej: Kolonie Brockau
2 subskrypcje
Zdrowie
Wojsko
Edukacja
Kolej
Woda
Inne
 
Religia
Zieleń
Transport
Budowle
Przemysł
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...1516następna
Stanisław Goś
 
+2 głosów:2
Przypisanie sugeruje jakoby przepust był na Jagodnie, a tak naprawdę znajduje się on na Brochowie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawa
2025-10-13 02:18:51 (8 miesięcy temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Stanisław Goś: Już jest Brochów.
2025-10-13 08:59:16 (8 miesięcy temu)
Paulus
 
+1 głosów:1
Urządzany :)
2025-12-27 00:15:28 (6 miesięcy temu)
Nieźle poszli. W dwanaście miesięcy tego dokonali
2025-03-14 16:07:09 (rok temu)
Zielona gwiazda (verda stelo). Czyżby esperantyści zafundowali to urokliwe rondo :)
2024-10-07 18:35:26 (rok temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Zielona Róża Wiatrów ;-)
2024-10-07 18:45:05 (rok temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Tak, to też!
Dobrze, że pieski nie mają tam dostępu.
Nie mogę się oprzeć, za każdym razem padam plackiem przed tym filmem

Raz przyrąbałem w mur Polleny na Wilczej (zakręt pod kątem prostym, lód na jezdni, silnik na ssaniu), ale nigdy nie udało mi się tak poderwać auta.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: popr.
2024-10-07 18:57:48 (rok temu)
Ulica Buforowa. Proszę zwrócić uwagę na podniesione rogatki.
W jakim celu je postawiono?
Właśnie przed tym wiaduktem wzdłuż onego przebiega linia kolejowa i przecina jezdnię.
Nie mylić z wiaduktem, gdzie też jeżdżą pociągi.
Naginałem rowerem tą nitką przy Kaplicy Zmartwychwstania Pańskiego i luknąłem, że rogatki zadziałały i stłoczyły multum autek (foto by było teges), jednak zanim przebrnąłem przez światła do tego miejsca, już się te rogatki podniosły.
Aaaaa, to teraz tak będzie, jak jedzie pociąg z prawej dołem to wszystko staje i to mają zagwarantować te liche rogatki?
Źle to widzę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dołem
2025-03-14 19:35:12 (rok temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Wacku, możesz jeszcze zaznaczyć na zdjęciu obiekt przejazdu . Łatwiej będzie dotrzeć do jego widoku z góry.
2025-03-14 19:57:08 (rok temu)
do ZPKSoft: Dodałem z lewej, bo tylko tu widać tor. Oceń i łaskawie podpowiedz :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: popr.
2025-03-14 20:02:24 (rok temu)
do ZPKSoft: Może być, przeniosłem :)
2025-03-14 20:07:49 (rok temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Masz logikę nieokiełznaną, jak ja.
Mieliśmy kiedyś zatargi, ale wybacz za tamto, takich ludzi, jak Ty, cenię :)
2025-03-14 20:23:04 (rok temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Na lewej jezdni też widać i bardziej się świeci ;-)
2025-03-14 20:05:01 (rok temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
Czarnoziem :-)
2025-03-17 14:07:46 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
Jednorodzinnych dwulokalowych? Czyli dwurodzinnych? ;)
2025-03-17 15:12:59 (rok temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Tak, tłusta ziemia. Szkoda pod zabudowę.
2025-03-17 19:05:06 (rok temu)
do Jarosław Dubowski: Też mnie zaciekawiło :)
2025-03-17 19:02:23 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Dwa w jednym, wash and go ;)
2025-03-17 19:56:42 (rok temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Poziom próchniczny niejest prywatnym majątkiem, choć się znajduje na terenie prywatnym, poziom próchniczny jest majątkiem państwa i jako taky jest pod ochroną prawną która zobowiązuje do przesiuniecia tej ziemi pomimo miejsce budowy.
2025-03-17 19:08:49 (rok temu)
do vetinari: A to ciekawe, nie wiedziałem.
W okolicach Strzelina kilka wsi załapało się na czarnoziem, który wzbogacił niejednego rolnika. Buraki rosły tam jak głowy owiec.
2025-03-17 20:24:33 (rok temu)
do Wacław Grabkowski: Tz. u nas tak jest, ale niewątpie źe Polsce jest tak samo.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: czeski błąd ☺
2025-03-17 20:37:20 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do vetinari: U nas to zależy od decyzji Starosty podczas procedury odrolnienia. Może nakazać zdjęcie próchniczej warstwy gruntu i wykorzystania jej gdzieś indziej we wskazanym miejscu przez Starostę. Ale to stosuje się fakultatywnie i przy odrolnieniu gruntów o klasach I, II, IIIa, IIIb, III, IVa i IV i chyba torfowisk też.
2025-03-17 22:01:08 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do vetinari: Działka na tym zdjęciu to klasa III i w więszkości IV więc bida... a nie tłusta ziemia..
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uszczeg.
2025-03-17 22:12:30 (rok temu)
do ylooC: Niestety, niedam rade rozróźnićz czarnoziem od "zwyklej" ziemy. U nas jest raczej bardzo rzadka. Występoje tylko w fragmentach na Poludniowych Morawach i wzduź rzeky Laby w Środkowych Czechach.
2025-03-18 09:45:33 (rok temu)
Utworzyłem obiekt Parking "Parkuj i jedź", ale nie ma opcji aby postawić znacznik na mapie.
2025-04-28 08:09:44 (rok temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Postawiłem znacznik.
2025-04-28 09:01:30 (rok temu)
do Eugeniusz S.: Nie widzę go, mimo że edytowałem mapę.
Miły Eugeniuszu, dziękuję, ale chciałem sam postawić :) Pewnie Neo naprawi wkrótce.
2025-04-28 09:07:55 (rok temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Zadziała po przelogowaniu.
2025-04-28 09:24:26 (rok temu)
do Neo[EZN]: Dziękuję Piotrze :)
2025-04-28 09:35:20 (rok temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Wczoraj autobus nie wyrobił się na zakręcie.
Czy z tą pętlą wszystko jest w porządku?
2025-05-12 08:07:03 (rok temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Dobrzy ludzie uprzedzali, że na przegubowce za ciasno, ale inwestor swoje wiedział.
2025-05-12 12:56:09 (rok temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Tutaj nie miałem wejścia do obiektu, ale po przelogowaniu otworzył się, więc uzupełniłem nazwę, dziękuję :)
Było Przychodnia.
Jest Przychodnia Jagodno.
2025-04-28 09:37:33 (rok temu)
Licho
 
Asfaltowa się kończy na rondzie :-P
2025-12-26 22:34:58 (6 miesięcy temu)
do Licho: Teraz tak ale wtedy ten odcinek był Asfaltową - obecnie chyba nie ma nazwy bo jest "do zaorania"?
2025-12-26 22:49:40 (6 miesięcy temu)
do Licho: BTW - po co Rondo Agnieszki Osieckiej ma taki wylot na południowy zachód kończący się ślepo?
2025-12-27 10:13:41 (6 miesięcy temu)
Licho
 
do Columba livia: Skrócenie Asfaltowej zostało dokonane w 2020 roku, więc już nie był :-)
2025-12-27 02:01:36 (6 miesięcy temu)
Licho
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: Planowane przedłużenie Lutosławskiego do Parafialnej (najbardziej oprotestowany zapis MPZP dla Wojszyc) jako część tzw. Trasy Ołtaszyńskiej (Jeździecka – Zwycięska – Parafialna – Lutosławskiego – Malinowskiego – Grapowa i dalej na Brochów do skrzyżowania Mościckiego, Chińskiej i Koreańskiej).
2025-12-27 13:39:18 (6 miesięcy temu)
do Licho: Nie dziwię się ze oprotestowany - pomysł sam w sobie dziwny...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2025-12-27 21:47:03 (6 miesięcy temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Co w nim dziwnego? Protestują oczywiście mieszkańcy osiedla przy Pawiej 40 – co nie dziwi, choć nie zdziwię się, jeśli ta droga była planowana zanim osiedle powstało.
2025-12-28 00:15:17 (6 miesięcy temu)
do Licho: Dziwna jest budowa ulicy która nie udostępni dojazdu do żadnej nowej działki, a istnieje dogodne połaczenie drogowe ronda z Pawią przez Asfaltową lub Klasztorną.
2025-12-28 10:50:56 (5 miesięcy temu)
156 Dyskusji (ostatnia 5 miesięcy temu)
Dzielnica Jagodno - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Jagodno
12
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet