| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Osiedle Janek

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Osiedle Janek

Dawniej: Osiedle XX-lecia PRL
Religia
Zieleń
Transport
Budowle
 
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Znając życie to trzy bloki na krzyż ;)
2009-10-19 20:21:30 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Dokładnie to chyba 14 bloków. Wszystkie prawie identyczne.
2009-10-19 20:36:20 (16 lat temu)
Ładny widok...
2009-10-27 17:38:49 (16 lat temu)
WW
 
Jaka jest oficjalna nazwa tej ulicy? Przecież nie \"Nowopaderewskiego\"!
2010-11-03 18:57:13 (15 lat temu)
No i jest oficjalny patron. Wilibald Winkler.
2010-11-26 18:55:18 (15 lat temu)
mar
 
do WW: Też się nad tym przed chwilą zastanawiałam.Ale to jest chyba oficjalna nazwa.Nawet myślałam,ze był jakiś lokalny bohater o nazwisku Nowopaderewski :)
2010-11-03 19:06:28 (15 lat temu)
WW
 
do mar: To nie może być oficjalna nazwa, tylko żargon inżynieryjny - nowe ciągi uliczne będące przedłużeniem istniejących ul. X nazywa się \"Nowo-X\". Być może ulica nie ma jeszcze oficjalnej nazwy, w każdym razie jeżeli już używamy tej kuriozalnej nazwy, to raczej w zapisie ul. Nowo-Paderewskiego.
2010-11-03 20:07:22 (15 lat temu)
do WW: Kuriozalna czy nie takiej na razie się używa :) I częściej bez myślnika niż z. Dodam że według planów w drugą stronę pobiegnie Nowopiłsudskiego (wiem ze głupio brzmi) łącząca DTŚ z ulicą Roosevelta. A nazwa pewno się zmieni, ale stwierdziłem ze wrzucę fotki nie czekając na oficjalne chrzciny :)
2010-11-04 07:45:56 (15 lat temu)
WW
 
do Tomasz Górny (Nemo5576): Nareszcie... :)
2010-11-26 19:30:47 (15 lat temu)
PiotrW
 
Bielszowice to nie Makoszowy, różne mieściny i różne kopalnie
2019-04-27 23:40:09 (7 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Pisze wyraźnie Delbruck Pits czyli szyby Delbrueck czyli kopalnia Makoszowy.
2019-04-28 12:28:21 (7 lat temu)
PiotrW
 
do ritterswalder: Jasne, mój błąd. ale Delbruck były szybami kopalni Bielszowice i zostały po 23 roku w Niemczech, i chyba od tego czasu był rozdział: Delbruck (Niemcy), Makoszowy, Bielszowice (Polska).
Ale trzeba by poszukać głębiej.
2019-04-29 11:28:45 (7 lat temu)
Nemo miesiąc temu dodał ostatnie zdjęcie. Wiadomo co z nim?
2011-06-24 22:26:36 (15 lat temu)
do Danuta B.: Ostatnio dyskutowaliście na temat praw autorskich.
2011-06-24 22:46:10 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Obraził się na nas bo nie chciałem zabrać głosu w sprawie podawania źródeł przez kolegę Przemka (czyli "jestem autorem tego zdjęcia" kiedy publikujemy zdjęcie zdjęcia z wystawy). Napisałem mu, że nie studiowałem prawa i nie potrafię wydać wyroku w tej sprawie dlatego siedzę cicho. Otrzymałem odpowiedź żebym mu zabrał wszystkie uprawnienia i tak się skończyła rozmowa. Co bym nie zrobił to zawsze ktoś będzie niezadowolony - nawet jeśli nic nie zrobię... :(
2011-06-24 22:47:04 (15 lat temu)
Kavikvs
 
+4 głosów:4
do Neo[EZN]: No to źle się stało, bo Nemo był ważnym użytkownikiem na FP. Problem praw autorskich miałem poruszyć przy pierwszej nadarzającej się okazji. Dla świętego spokoju zgłosiłem wrocławskiej prokuraturze (na okolicznym raucie w moim skromnym ogrodzie) zaistnienie takiej sytuacji i oczywiście, reakcja była do przewidzenia. Tak więc nie ma o co się obrażać, tylko do roboty.
2011-06-25 00:30:00 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Kavikvs: No niestety... ja nie znam tajników prawa i nie jestem od wydawania sądów w sporach gdzie ktoś mówi, że łamie prawo a ktoś inny, że nie łamie. Nemo napisał, że nie będzie brał udziału na stronie na której jest łamane prawo - ma prawo tak sądzić, ja mam prawo nie znać się na tych rzeczach. Czasem można łatwo stwierdzić, że prawo autorskie zostało złamane kiedy ktoś podwędzi czyjeś zdjęcie bez zgody autora - tutaj nie było tak jasno i klarownie dlatego wolałem nie zabierać głosu.
2011-06-25 10:32:39 (15 lat temu)
Kavikvs
 
+3 głosów:5
do Neo[EZN]: Otóż nie zostało złamane. Negatywne nastawienie i interpretacja tak długo forsowana i popierana przez wielu userów była dla mnie niezrozumiała i ewidentnie szkodziła FP. Pozatym, bezprawne dodawanie zdjęć jest problemem dodającego a nie innych użytkowników strony. Jakbym chciał odejść, to wymyślił bym lepszy powód.
2011-06-25 10:48:01 (15 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
Cieszę się, że wróciłeś do autorskich zdjęć Twojego miasta.
2012-01-18 20:58:12 (14 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+1 głosów:1
do † Festung: Niestety czasu brakuje.Poza tym ostatnio obiecuje sobie więcej wycieczek do sąsiednich miast robić. Żeby cała okolica w końcu czerwona na mapie się zrobiła :)
2012-01-19 16:40:49 (14 lat temu)
WW
 
W proteście przeciwko tego typu architekturze staram się nie korzystać z takich punktów handlowych.
2012-01-22 12:12:16 (14 lat temu)
do WW: Dla znacznej części społeczeństwa to nie "kaprys" ale konieczność !
2012-01-22 12:46:58 (14 lat temu)
Tylko płot po biedaku został.
2023-07-31 17:25:24 (2 lata temu)
Foto rower Nemo skąd wziąłeś nazwę mostu wschodni i zachodni ?
2013-07-12 20:25:11 (12 lat temu)
Zamiast zachodni i wschodni może być lewy i prawy.
2013-07-12 23:55:02 (12 lat temu)
Tomek ja nie robię sobie jaj ale mnie to ciekawi skąd Ty bierzesz takie wiadomości, na tych mostach nie pisze, może masz inne źródła.
2013-07-13 10:28:13 (12 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Z której strony?
2013-07-13 00:08:46 (12 lat temu)
do Eugeniusz S.: Mam nadzieję ze jaja sobie robicie :/
2013-07-13 09:34:49 (12 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Jak na mapę spojrzysz to jeden jest bardziej na wschód, a drugi bardziej na zachód. Pierwszy jest wschodni, a drugi zachodni. Do czego tu jakieś źródła potrzebne :/
2013-07-13 10:45:57 (12 lat temu)
9 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Osiedle Janek - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet