| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Skwer
Obiekty w okolicy
Oddział Ginekologiczno - Położnicz...
16
m
Żnin
Figura "Życie"
29
m
Żnin
Pałuckie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
30
m
Żnin
Kaplica św. Antoniego Padewskiego
35
m
Żnin
Budynek direkciji szpitalu.
59
m
Żnin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Narazie nic na temat tej figury nieznalazlem, nawed "wujek"google nic nie powiedzial :-)
2016-10-07 08:53:31 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Mam taka prośbe, ktura jest zwiazana wlaśnie z oddawaniem krzwi. Jak jest w polsce ociniane oddawanie krzwi. Tz w czechach jest tak, źe za 10 odbiorów sie daje bronzowa Jánského plaketa, 20 odb. srebrna i za 40 zlota, Potym sie jeścze wynagrodza 120, 140 i 160 odbiórów zlotymy krzyźami.nazwa nie oznacza z czego sa te nagrody zrobione, to bym byl juź milionerem :-)

2016-10-07 16:44:00 (9 lat temu)
andre13
 
2016-10-07 11:40:21 (9 lat temu)
do andre13: No, wiemy teraz kto zrobil rzeźbe, natomiast nadal jest tajemnica, jak si znalazla na tym placu u szpitalu... :-)
2016-10-07 16:35:37 (9 lat temu)
Rafał Chmielowiec
 
+1 głosów:1
do vetinari: Możemy sobie podać ręce:-) Bardzo się cieszę,że oddajesz krew! W Polsce to wygląda tak: Serdecznie pozdrawiam!
2016-10-07 16:54:00 (9 lat temu)
do Rafał Chmielowiec: No, prawie tak samo jak u nas, :-)
2016-10-07 17:07:57 (9 lat temu)
Rafał Chmielowiec
 
+1 głosów:1
do vetinari: Sporo tych odznak! :-) Na razie zdrowie mi pozwala oddawać krew i chciałbym jak najdłużej pomagać innym ratować życie :-) W Polsce, gdzieś czytałem, 2% społeczeństwa tylko oddaje krew...
2016-10-07 20:56:58 (9 lat temu)
do Rafał Chmielowiec: Ja juź oddaje raczej raz narok. Swoje chyba juź oddalem-160 odbiorów chyba wystarczy :-). Teraz kolej na mlodszych nie? I troche mnie wkurza ten byznys ktury sie u tego u nas rozkreca. Jest teraz u nas sporo prywatnych punktów, kture za pare groszy-300-400 koron odbiraja osocz krewna (?)
zwlaścza od mlodych ludzi, i jest to naprawde tylko wyssawanie. Zapraśaja ich na co tydzień, i bez przerwy...I studenci widza tylko te pieniadze, i nik nie uwaźa źe ich tylko wykorzastuja...
2016-10-09 10:53:31 (9 lat temu)
do vetinari: Wow! 160 "odbiorów" (pobrań, donacji) masz?! Po 450ml = 72 litry krwi! Jestem pod wrażeniem! Gratuluję!!! Musiałeś wcześnie zacząć oddawać krew i potem konsekwentnie przez całe swoje życie. Twoje zdrowie też pomagało. Zacząłem oddawać dość późno i mam 27 "odbiorów". Zbliża się następny termin, za 3 dni, 12 października, jak zdrowie dopisze i żyła się nie schowa :-) będzie 28 donacja w życiu, a 5 w tym roku. Pozdrawiam :-)
2016-10-09 14:26:11 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Rafał Chmielowiec: Rozpoczolem oddawanie krzwi majac 17.lat i 6 miesiecy, zgloszylem sie, i dopiero po oddaniu sie pokazal problem źe nie mam 18 lat :-). No i jakoś sie uzbieralo. U nas sie daje 500ml, i co 3 miesziace...
2016-10-09 16:30:40 (9 lat temu)
do vetinari: W Polsce mężczyźni mogą oddać maksymalnie 6 razy w roku, czyli co 2 miesiące. Kobiety zaś 4 razy w roku, czyli co trzy miesiące.
2016-10-09 20:41:42 (9 lat temu)
Rafał Chmielowiec
 
+1 głosów:1
do vetinari: No i udało się 28 "odbiór" za mną :-) Krew słabo płynęła z prawej ręki, to panie przerzuciły igłę do lewej ręki i przepływ poprawił się :-) Trochę poszło z prawej, trochę z lewej ręki... Pierwszy raz taka kombinacja.
2016-10-12 10:39:36 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 9 lat temu)
Skwer - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet