| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat żarski
Więcej (3)
Obiekty w okolicy
Miejskie Przedszkole nr 2 im. Jana...
49
m
Żary
1 Maja 16
60
m
Żary
1 Maja 3
60
m
Żary
Mechaniczna Tkalnia A. F. Neumann
75
m
Żary
Długosza 3
92
m
Żary

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

1 Maja 10

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Woj11
 
Boże, tyle węgla!
2022-08-27 13:04:29 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Woj11: Wtedy niebylo "zielonego wariactwa" teraz się tylko modlić o cieplą zime. Rok temu kupowalem drewniane brykiety 5000 koron za tone, kiedy w czerwcu zamawialem na zime, to tona kosztowala 9000 koron. W cztwarek mi przywieźli i zaplacilem 12 000 koron. I bylem ścięśliwyże wogóle coś mam. Wątpie że źe nam gazu wystarczy na calą zimę...
2022-08-27 14:08:24 (3 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do Woj11: To nie węgiel tylko koks.
2022-08-28 09:50:26 (3 lata temu)
Woj11
 
do vetinari: Ja jeszcze czekam, aż moja spółdzielnia, przyśle nowe wyliczenia. Miejska ciepłownia już zapowiedziała podwyżkę i to nie jest zapowiedziane 40%.
2022-08-27 14:16:22 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Woj11: Też się obawiam że jak otrzymam rozliczenie za gaz, to będę musial zprzedać obydwie nerky. W ześlym roku zaplaczylem coś naokolo 18 000 koron, w tym roku się obawiam źe moźe 50 000 koron. Neistety, jesteśmy w 100% uzaleźnioni od rosijskiego gazu. Zbiorniky gazowe mamy obecnie napelnione na 80%, tylko że wlaścicielamy są prywatne, zagraniczne firmy. Ceny za energie zwariowaly....
2022-08-27 14:29:43 (3 lata temu)
Askofer
 
+3 głosów:3
do vetinari: Veti niestety możesz sprzedać tylko jedną nerkę. Z drugą masz żyć i płacić podatki :)
2022-08-27 21:42:03 (3 lata temu)
do Askofer: Naścieście my nerki szybko dorastają, my Czesi to chyba mamy w genach, dzięky temu moźemy pić tyle piwa ☺.
2022-08-28 00:38:33 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 3 lata temu)
1 Maja 10 na innych zdjęciach
2025
-
2025
2025
-
2025
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet