|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 16 głosów | średnia głosów: 6
1992 , Szombierki. |
Haldex Szombierki 2017-09-28 22:17:44 (8 lat temu)
Wygląda na to, że tutaj ładuje się węgiel na wagony, tak? Była tam albo jest (nie wiem) KWK Szombierki 2017-09-30 12:21:42 (8 lat temu)
do Stenek: Nie, akurat pod tą wiatą wyładowywano kamień dołowy przywożony z hałd lub kopalń który potem szedł taśmociągiem dalej na przeróbkę. 2017-10-06 21:16:04 (8 lat temu)
do Mariusz Senderowski: To chyba jakoś pod ziemią szedł, bo tu nigdzie nie widać taśmociągu ... 2017-10-06 22:59:12 (8 lat temu)
do Stenek: Owszem, pod ziemią. Przy prawej krawędzi zdjecia widac kawałek barierki, tam wychodził taśmociąg na powierzchnię. Można zobaczyć to na zdjęciu satelitarnym, bo ta wiata jest widoczna na nim 2017-10-14 20:37:29 (8 lat temu)
do Stenek: Pod ziemią - pochyły korytarz przenośnika (również jego część nadziemną (pochyłą estakadę) zwało się często "lunetą". 2017-10-22 21:08:45 (8 lat temu)
|
|
Na stronie od 2008 grudzień
17 lat 6 miesięcy 14 dni |
![]() |
zakłady przemysłowe
|