do Marcin Cholewa: Na tamtym swastyka jest domalowana, czyli jak to często bywało Niemcy zaadaptowali starszą pocztówkę do swojej późniejszej propagandy. Może nie mieli na stanie dobrych fotografów w tym czasie ;))
Skąd się wzięło datowanie na lata 1915-1935? Po charakterystycznej lokalizacji izolatorów linii radiowęzła (poniżej linii gzymsu nad parterem) widać że to zdjęcie z lat PRLu.